1inch cüzdan kripto hayat

1inch merkezsiz cüzdanını App Store ve Play Store’da başlattı. 1inch, merkezsiz borsalardan en ucuz havuzları seçerek kripto para alım işleminizde tasarruf etmenizi sağlamaktadır.

1inch hem BSC ağında hem de Ethereum ağında kolaylıkla alım yapabilmenizi sağlayan bir dex toplayıcısıdır. Kullanıcılara taşınabilirlik ve mobilite sağlamayı amaçlayan 1inch, cüzdan uygulamasını telefona getirerek işleri oldukça kolaylaştırmıştır. Kullanıcıların kolaylıkla kripto para saklayabileceği ve gönderebileceği bu cüzdan oldukça kullanışlıdır.

1inch cüzdan uygulaması, yalnızca telefonlar ile uyumlu değildir. Aynı zamanda kullanıcılara Apple Watch ile uyumlu olan bu cüzdan, saat üzerinden işlem onaylayabilme yetkisine de sahiptir. Uygulama ayrıca Apple iCloud yedeklemelerini şifreleyerek kullanıcıların farklı cihazlar arasında geçiş yapmasına olanak tanıyacaktır.

1inch piyasadaki verilere göre, 700 milyon dolarlık market değerine sahiptir. Tüm kripto paralar açıldığı zaman ise toplamda 7 milyar dolara yakın bir değeri olacaktır. 1inch üzerinde kilitli olan miktar ise yaklaşık olarak 310 milyon dolardır.

Ethereum zinciri üzerinde son 24 saatte 235 milyon dolar işleme sahip olan ve BSC üzerinde 100 milyon dolar işlem hacmine sahip olan 1inch, kullanıcılar tarafından oldukça benimsenmiştir.

1inch Fiyat Analizi (Mayıs Analizi)

1inch kullanıcılarına kripto paralarını airdrop ederek dağıtmıştı. Bununla birlikte fiyat oldukça aşağı seviyelere taşınmıştı. Fakat son 3 ayda yaklaşık 1 dolardan 5 dolar seviyesine fiyatını taşımayı başaran ve yeni kullanıcılar çeken 1inch, yükseliş ivmesini sürdürüyor.

4 dolar seviyelerinden destek bulan ve 4 – 5 dolar seviyelerinde salınımını sürdüren 1inch, fiyatını 6 – 7 dolar bandına taşıyabilir. Tekniksel anlamda direnç seviyeleri olan 6 – 7 dolar seviyesini geçebilirse 9- 10 dolarlara kadar yükselişini sürdürme ihtimali bulunan ve her geçen gün kendini geliştiren borsanın atılım yapması sürpriz olmayacaktır.

Önümüzdeki dönemde bu hareketlerin piyasadaki alış satışlar ile doğru orantılı olabileceği ve 4 dolara kadar hızlı bir gevşeme yapabileceği ise göz önünde bulundurulmalı ve değerlendirilmelidir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz