anon token

Anonymous hacker grubu Aralık 2021’de AnonToken adlı kripto parasını hayata geçirecek. Duyurusunda ”Yalanlardan bıktık” ve ”FED’den tiksindik” söylemini öne çıkaran grup lansmanını gerçekleştireceği Kripto’yu ne zaman piyasaya süreceklerini ise açıklamadılar.


Anonymous gizlilik ve güvenlik üzerine Dünya’nın en gelişmiş ve en gizli kalmayı başaran grupların başında geliyor. Dünya’nın her yerinde eylem yapan ve her milletten üyesi olduğu düşünülen grup kripto para sektöründe ses getireceğe benziyor.

Anonymous aktiviteleri ile merkezi sisteme yıllardır meydan okuyor. Bu meydan okuma kripto sektörüne giriş ile beraber daha da artacağa benziyor.

Anon Token ile Ne Amaçlanıyor Olabilir?

Anon token ile Anonymous grubu FED’e atıfta bulunmuştur. Merkezsiz bir yapı içerisinde herkese eşit katılım hakkı sunulabilir ve daha adil finansal sistem kurulabilir.

Anonymous grubu her ne kadar ne yapacağını açıklamamış olsa da Facebook hesaplarında hikaye özelliğini kullanarak Anonymous’un tokeni olan Anon kriptosunu duyurmuşlardır. Bu hikayeye Instagram hesabımızdan erişebilirsiniz.

Anon Token Lansman Tarihi

Anon Token’in lansman tarihi olarak 2021’in sonu işaret edilmiştir. İlerleyen süreçte bu kripto paranın FED’in yalanlarından sıkılan Anonymous’un nasıl bir çözüm getirdiğine ve bu kriptonun nerelerde kullanılabileceğine dair ayrıntıları göreceğiz.

Anonymous grubu Dünya üzerinde hackerlar tarafından saygın bir grup. Gizlilik politikalarından ödün vermeyeceklerini ve tamamen merkezsiz bir kripto yaratacaklarını sanıyoruz. Güvenlik konusunda ise Ethereum gibi güvenilir olan ağları mı kullanacaklar yoksa kendilerinin mi bir ağ yaratacakları belirsizliğini koruyor.

Son dakika gelişmelerden ve potansiyelli kripto paralardan haberdar olmak için Instagram ve Twitter‘dan takip etmeyi unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz