Chiliz(CHZ) platformunda, taraftarlarına ayrıcalıklar sağlayan kripto para fan tokenları AS Roma, Atlético Madrid ve OG tokenları, Binance’de listelendikten sonra düşmeye başladı.

Binance listelemelerine yeni bir bakış açısı getirerek kripto para fan token’larını listeledi. Bu listeleme ile birlikte fiyatlar sürekli düşmeye başladı ve hala düşmeye devam ediyor. ATM, OG, ASR tokenları bu sene kripto FTO ile Socios işbirliği ile piyasaya sürülmüştü.

İlk halka arzlarında yatırımcılarına oldukça para kazandıran bu kripto para yatırımı binance listelenmesinden önce kat be kat yükseldi. Socios platformu dünyada en büyük taraftar platformlarının başında gelmektedir.

Binance borsasında listelenmeden önce bu kripto paralara yatırım yapıp ve listelenmede satılan kripto paralar, yatırımcılarına güzel kar ettirmiştir. Chiliz platformunda diğer kripto paralarda yükseliş yaşadı fakat bu yükselişin kalıcı olup olmayacağı belirli değildir.

Diğer fan kripto paralarının da binance borsasına girebileceği algısının ise doğru bir bekleyiş olup olmadığını ise zaman gösterecektir.

Korona virüsle beraber stadyumda maçların seyircisiz bir şekilde oynanması, taraftarları ancak ve ancak dijital olarak futbolcuların yanında olabilme mümkün oluyor. Dijital uygulamalar stadyumlarda da kendini gösteriyor. Bir çok dijital çözümler futbol sektörüne de giriş yapmış bulunmaktadır.

Taraftar kripto paraları, henüz çok kısıtlı hizmet verseler de ilerleyen süreçte bu tür hizmetlerini genişletip genişletmeyeceği merak konusu.

Önceki İçerikBen Hep 50 Liralık Kripto Para Alıyorum
Sonraki İçerik1inch Exchange (1INCH Coin) Nedir? Nasıl Kullanılır?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz