audius audio coin

Audius (Audio coin), merkezsiz müzik platformudur. Ethereum ağında kurulan ve Solana NFT ekosistemini destekleyen yeni nesil dijital müzik platformu olan Audius, kullanıcıları müzik paylaştığı için Audio kriptoları ile ödüllendirmektedir.

Audius merkezi olmayan bir yapıda ve ödüllendirici bir sistemde olduğu için kullanıcılara en geniş ve en güvenli müzik deneyimini yaşatır.

Kullanıcıların ve sanatçıların özgürce müzik paylaşabildiği bu platform, telefondan ve bilgisayardan kullanılabilir haldedir.

Audius (Audio Coin) Özellikleri ve Geleceği

Audius, müzik zevki olan her kullanıcıya hitap etmek için oluşturulmuştur.

Audius Küratörlüğü ismini verdiği sistem ile haftanın, ayın ve tüm zamanların en iyi içeriklerine Audius’un sahip olduğu Audio kripto paralarından vermektedir. Böylelikle haftalık ve aylık olarak ilk 5 ve ilk 20 e girenlere ödül sunan Audius, müzik zevki olan herkese para kazanma şansı da vermektedir.

Günlük 100.000 kullanıcıyı aşan ve yeni hedef kitlelerine çok kolaylıkla ulaşan Audius, tüm müzik türlerinde her türlü kullanıcıya hitap edeceğe benziyor.

Audius (Audio Coin) Yorum ve Analizi

Audius merkezi olmayan blokzincir teknolojisini müzik sektörü ile buluşturmayı başarmıştır. Bu sektörde piyasa değeri ilk defa 1 milyar doları aşan ve Unicorn haline gelen Audius kriptolarının sahibi ekosisteme katkılarda bulunarak hem kazandırmış hem de ekosistemi genişletmiştir.

Merkezi müzik uygulamaları olan Youtube, Spotify gibi uygulamalara rakip olan ve sahteciliğe karşı blokzincir teknolojisini kullan Audius, müzik ve kripto sektöründe başarılı olmuştur.

Çeşitli yarışmalar düzenleyerek ekosistemdeki kripto ödüllerini artıran bu platform toplamda 1 milyar 50 milyon adet Audio kripto parasına sahiptir. Bu kriptoların henüz yarısı bile açılmamıştır. Sizde bu ekosisteme katılarak yaklaşık 500 milyon dolarlık pastadan payınızı alabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz