Celer network (CELR token)

Celer Network, Ethereum, Polkadot, Solana, Polygon ve diğer blokzincir ağlarını destekleyen katman 2 ölçeklendirme çözümüdür. Hızlı, güvenli akıllı sözleşmeler aracılığıyla ödemeleri sağlayan Celer ağı, merkezsiz finans ve oyun sektörüne yönelik düşük maliyetli ortam sunar.

Celer Network, genelleştirilmiş bir durum kanalı ve hızlı ve genel zincir dışı durum geçişlerini destekleyen yan zincir paketi dahil olmak üzere her bir bileşenin hızlı evrimini sağlayan temiz soyutlamalarla tutarlı ve gevşek bir şekilde bağlanmış bir mimariyi benimser; bu mimari blokzincir yapısı içerisinde oldukça yenilikçi bir çözüm sunar.

Celer Network (CELR) Özellikleri ve Geleceği

Devlet kanalı protokolü adını verdikleri çözüm ile blokzincir çözümleri içerisinde ayrılan ve son teknoloji ürünlerine kıyasla hızlı güvenli bir ortam sunan Celer, milyonlarca kişinin merkezsiz finans ve blokzinciri oyunlarına bağlanmasını sağlamıştır.

İstikrarlı likidite çözümü, güven ve performans sağlamaktadır. Yeni kripto ekonomiler yaratmaya yarayan bu blokzincir çözümleri hem zincir içi hem de zincir dışı çözümleri desteklemektedir.

Celer Network (CELR Token) Yorum ve Analizi

Celer Network, Binance IEO’su ile piyasaya sürülmüştür. Toplamda 10 milyar adet üretilen kripto paraların yarısından fazlası dolaşıma girmiştir.

Çapraz likidite çözümü olan ve bir çok büyük ağlar ile çalışabilirliği artıran, teknik bir çok sorunu çözen Celer Network, yatırımcılarına da kazandırmaktadır. İlerleyen süreçte diğer uygulamalarla entegrasyonu artıran, oyun ve merkezsiz finans sektörüne canlılık getiren bu çözüm, ilk olarak Ethereum akıllı sözleşmeleriyle başlasa da diğer blokzincirlerinde

Önceki İçerikOrca (ORCA Coin) Nedir? Orca Borsası Analizi
Sonraki İçerikABD, Kripto Dijital Dolar çıkarmak için araştırmaları genişletiyor

2 YORUMLAR

  1. I was recommended this website by my cousin. I’m not sure whether this post
    is written by him as no one else know such detailed about my problem.
    You’re incredible! Thanks!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz