Kripto paralarınızı ve geleneksel finansal yatırımlarınızı, sabit değerli kripto paralara (USDC,USDT) yatırarak tek bir uygulamada yönetebileceğiniz bir platform olan Celsius network bir çok kripto parayı desteklemektedir. Destekledikleri bu kripto paralar ile kolaylıkla borç verebilir ve borç alabilirsiniz.

Gelirinin %80 ini geri kullanıcılara dağıtıldığını söyleyen kripto para sahipleri, %20 yi geliştirme için ayırmışlardır. Bu platformda işlem yapabilmeniz için minimum bir paraya ihtiyacınız yoktur. En küçük miktarlar ile işlem yapabilirsiniz. Borç verebilir ve borç alabilirsiniz.

Gelirlerin %80 i haftalık olarak geri CEL token sahiplerine dağıtılır. Böylelikle tam bir şeffaflık ile yönetilen süreç ile beraber kripto para tutanları ödüllendirmek yeni kullanıcıları da piyasaya çekmektedir.

Para çekme ücretlerini ise 0 a indiren platform bir çok kullanıcıya hitap etmektedir. Borç alma oranları ise oldukça düşüktür. Piyasadaki riskleri bertaraf eden ve güvenli bir alış veriş ortamı sunan bu platform an itibariyle Uniswap borsasında işlem görmektedir.

Market değer 1 milyar doları aşan nadir projelerden olan bu kripto para yaklaşık 3 senedir faaliyet göstermektedir.

Mobil uyumlu olan bu uygulama gayet kullanışlı ve hızlı bir ara yüz sunmaktadır.

Celpay ile kolaylıkla arkadaşlarınıza para gönderebilir ve para alabilirsiniz.

CEL Token ödül programı ise bronze, gold, silver, platinium olmak üzere 4 e ayrılmıştır. Bu 4 ayrı programla kullanıcılarına daha fazla CEL token tutturmayı amaçlayan kategorize edilmiş programlar işe yaramış gözüküyor ki fiyatları oldukça başarılı bir ivme sergilemiştir.

Kripto paraların toplam arzını ve ödül cüzdanlarını sitelerinde şeffaf bir şekilde paylaşan kripto para projesi ilerleyen süreçte başarılarını devam ettirebilecek mi, izleyip göreceğiz. Hoşçakalın…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz