Avrupanın en büyük dijital varlık yöneticisi 5 milyar doların üzerinde mal varlığa sahip CoinShares Ripple etp yayınlandı.

CoinShares Physical XRP(XRPL),dijital varlık yönetimi firması tarafından tanıtıldı.SIX isviçre SIX Borsasında işlem görecek.Toplam gider oranı %1,50 olacak ve ripple ETP’nin her birimi 40 XRP ile desteklenecek.Firma tarafından yayınlanan Ripple ETP,XRP’nin kripto piyasasındaki hareketini kopyalacak.

XRP kripto piyasasında yaklaşık %3 oranında düştü ve birçok kripto para birimi fiyat düşüşü yaşadıktan sonra, fiyatlarını eski seviyelerine taşımak üzere fiyatlarını toparladı.

CoinShares’in Ripple ETP’si , bu yılın başlarında Bitcoin,Ethereum ve Litecoin tarafından desteklenen ETP’lerin duyurulmasının ardından 2021’de borsada işlem gören dördüncü ürün tanıtımıdır.

Bitcoin geçtiğimiz yıllara göre kripto ürünleri daha fazla ilgi görmeye başladı.

Yeni nesil kripto platformlarının ve yatırımcılarının %75 ‘i kripto para varlıklarını tercih ediyor. Ankete katılan 1.285 kişiden %55’i Bitcoin’in gayrimenkul, hisse senetleri değerli metaller ve devlet tahvilleri gibi diğer yatırımlardan daha büyük bir değer deposu olduğunu düşünüyor.

Önceki İçerikKripto Para Piyasası Neden Sert Düştü? (18.04.21)
Sonraki İçerikJP Morgan Kulüplerin Kripto Parasını Çıkarır Mı?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz