Elon Musk kripto para piyasasına dair yorumlarına devam ediyor. Bitcoin ve Dogecoin ile ilgili tweet paylaşımı yapan musk kripto severleri heyecanlandırdı.

Elon Musk uzun zamandır Bitcoin, Dogecoin ve Ethereum hakkında tweetler atıyordu. Yeni attığı tweetler piyasa tarafından sürpriz olarak karşılanmasa da uzun zamandır attığı ilk tweet oldu.

Musk, Bitcoin için ” Bitcoin benim güvenli kelimem” dedi. Ocak ayında ise tam tersi yorum yaparak ” Bitcoin benim güvenli kelimem değil” demişti.

Kullanıcılarının yorumlarına da cevap veren Musk, daha sonradan ise ”güvenli kelimeye kim ihtiyaç duyar ki?” tweeti ile ise ortalığı karıştırdı.

Daha önceleri para göndermekten başka bir işe yaramayan dogecoin hakkında tweetler atan spacex ceosu musk, ”tek kelime; Doge” yazdı. Bu gelişme ile gün içerisinde yaklaşık %15 dogecoin şu anda %10 artıdadır.

Spacex ceosunun dogecoin ceosu olabileceği ve hatta Bitcoin’in kurucusu olan Satoshi Nakamoto olabileceği ise kripto para piyasasının önceki iddialarından biriydi. Fakat Musk bu iddiaları reddetti.

Elon Musk bu sırada twitter güncel profil bilgilerini de değiştirdi. ”Dogecoin Eski CEO’su” yazan musk şu anda kripto paralar ile ilgili yeni bir tweet atmadı.

Bitcoin yükselirken bir çok ünlü ceolar tarafından yeni açıklamalar geliyor. Bir çok varlık şirketleri portföylerine kripto paraları eklemeye devam ediyor. Hal böyle olunca bitcoin insanlar tarafından daha kolay duyuluyor.

Elon musk şu anda kripto para piyasasına dair tweet dizisine bir ara vermiş gibi duruyor. İlerleyen süreçte Bitcoin veya Ethereum yatırımı yapıp, yapmayacağı ise merakla bekleniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz