Elrond coin, ABD Finans Piyasalarına girmenin rahatlığını yaşıyor. ABD Borsaları dünyadaki en büyük borsalardandır. NYSE ve NASDAQ en büyük 2 borsa özelliğini taşımaktadır. Bunun nedeni ise şirketlerin ve halkın %52’sinin borsaya yatırım yapmasıdır.

ABD’de yatırımcıların kripto para birimlerine yatırım yapması oldukça zordur. ABD halkının kripto paralara artan ilgisi gittikçe artmaktadır. Kripto para piyasalarında hakim olan abd şirket sayısı oldukça fazla olmasına rağmen, halk kripto para piyasasına erişmekte çok zorlanmaktadır.

Elrond (EGOLD), halka açık şirket olan Voyager ile anlaşarak kripto para piyasasına girmenin mutluluğunu yaşıyor. Elrond CEO’sunun değerlendirmesi ise şu şekilde;

“Geleneksel finansmandan merkezi olmayan finansmana başarılı bir geçiş, düzenleyici çerçevemizin birçok olumlu şekilde gelişmesine yardımcı olacaktır. Kripto alanına katılımı basitleştirmek için kurulmuş halka açık bir şirket, blok zincirinin multi-trilyon dolarlık potansiyelini ortaya çıkarmak için güçlü bir katalizördür. Biz Voyager ile internet ölçeğinde uyumlu bir benimseme yolunda çalışmaktan heyecan duyuyoruz. ” 

Voyager, kripto para aracılık hizmetleri sağlayan lisanslı bir şirkettir. Şirket, varlıklara ve komisyonsuz ticarete erişim sunar. Voyager, Amerika Birleşik Devletleri’nde perakende ve kurumsal yatırımcılara hizmet vermektedir. İlerleyen süreçte Avrupa’da faaliyetlerini genişletecek olan şirket, kripto para birimlerininde bir nevi dağıtıcısı olabilir.

Dijital varlıklar alanında faaliyet gösteren ve 245 milyon doları yöneten şirketin faaliyetleri ve yatırımları çok yüksek oranlarda büyümeyi başarmıştır. Konu ile ilgili açıklama yapan Voyager CEO’su:

“Voyager, ABD Müşterilerine Elrond Ağına yatırım yapmanın kolay bir yolunu sunmaktan heyecan duyuyor. Yatırımcılar Voyager Uygulamasını indirebilir, hesaba para yatırabilir ve dakikalar içinde işlem yapmaya başlayabilir. Voyager’ın büyümesi hızlandıkça, platformumuzu genişletmeye ve Voyager platformundaki 20’den fazla faiz getiren varlıkla topluluğumuza yatırım yapabileceksiniz ve biz şirket olarak en heyecan verici dijital varlıkları sunmaya devam edeceğiz. ”  dedi.

Bu, Binance US, Crypto.com veya MoonPay gibi mevcut ABD işe alım yollarını tamamlayan Voyager hizmetlerinin yaygın kullanılabilirliği sayesinde artık daha fazla ABD müşterisine ulaşabildiği için Elrond ekosistemi için çok önemli bir başarıdır.

Bu, ABD’deki neredeyse herkesin artık eGold’a erişimi olduğu anlamına geliyor.

Elrond hakkında

Elrond, veri hacmi ve yürütme hızında 1000 kat kümülatif iyileştirme sağlamak için sıfırdan tasarlanan internet ölçekli bir blok zinciridir. Bunu başarmak için Elrond, iki önemli yenilik sunar: yeni bir Uyarlanabilir Durum Paylaşma mekanizması ve hızlı, verimli ve güvenli bir fikir birliği mekanizmasıyla doğrusal ölçeklenebilirliği sağlayan Güvenli Teminat Kanıtı (PoS) algoritması. Böylelikle Elrond, 6 saniyelik gecikme ve ihmal edilebilir maliyetle saniyede 15.000’e kadar işlemi (TPS) işleyebilir ve izinsiz, sınırsız, küresel olarak erişilebilir bir internet ekonomisinin omurgası olmaya çalışabilir.

.

Önceki İçerikECB Başkanı Lagarde, Bitcoin’in Küresel Çapta Düzenlenmesini İstiyor!
Sonraki İçerikPARSIQ (PRQ Token) Nedir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz