Blockchain kullanımını kolaylaştıran, eşşiz, değiştirilemez (NFTs) token’lar yaratabilmenizi sağlayan, ağırlıklı olarak oyun ve koleksiyon sektöründe çalışmalar yapan NFT platformudur. Blok zincir teknolojisinin gücünü kullanarak bir çok sektörde değişim yaratan bu kripto para yeni nesil dijital moda yaratmaktadır.

Enjin coin platformu, yeni nesil oyunlardan para kazanmanızı ve kripto para biriktirebilmenizi sağlamaktadır. Bir çok oyunu destekleyen samsung, microsoft, atari, unity, godot gibi sektörün büyük oyuncuları ile iş birliğe yapan Enjin, ağını sürekli genişletmektedir.

Enjin Oyunları ve Avantajları

Enjin oyunları çok çeşitlidir. Enjin platformuna her geçen gün yeni oyunlar eklenmektedir. Hem kripto para kazanarak hem de oyunları zevkle, güvenli bir şekilde oynayabileceğiniz platform olan enjin son derece güvenliklidir.

Oynadığınız oyunlardaki eşyalar, araziler, hayvanlar, oyuncaklar kısacası her şey enjin coin basılarak oluşturulur. Yani oyundaki tüm her şeyin enjin coin olarak bir karşılığı vardır. Platformdaki tüm oyunla ilgili eşyaları geri enjin coin’e çevirerek kolaylıkla oyundan kazandıklarınızı kripto paraya çevirebilmektesiniz.

Enjin ekosistemindeki tüm oyunlardaki enstrümanların gerçek dünyada bir değerinin olması oyuncuları oynamaya daha da şevklendirecektir. Çünkü oyundaki başarı direk olarak gerçek dünyada para ile karşılık bulacaktır.

Enjin platformundaki oyunlardan bir kaçı ise şu şekilde sıralanmaktadır;

1- Beany Studio
2- Alterverse
3- Kriptomat
4- Forest Knight
5- Cats in Mech
6- The Six Dragons
7- Dissolution
8- Forgotten Artifacts
9- Space Misfits
10- War of Crypto
11- Lost Relics

Enjin platformun daha bir çok oyun mevcuttur. Her geçen gün yeni oyunlar platforma eklenmektedir. Platformda oyun oynamanız için ise gerekli olan sadece Enjin Wallet (cüzdan)’dır.

Enjin Wallet Nedir?

Enjin wallet, Enjin blok zincirine bağlanabilmeniz oyun oynayabilmeniz ve oyun içi alım satım yapabilmeniz için gereklidir. Enjin coin’lerinizi saklayabileceğiniz ve aynı zamanda oyunlarda yararlanabileceğiniz cüzdanı ise web sitesinden indirmeniz mümkündür. Aynı zamanda Google Play Store ve App Store’den indirebilmeniz ve telefonunuzda saklamanız da mümkündür.

Rahatsız edici reklamların olmadığı, gizliliğin tamamen size ait olduğu bir cüzdan olma özelliğine sahiptir. Sonsuz sayıda cüzdan oluşturabilir, merkezsiz finansın tadını çıkarabilirsiniz.

Sorunsuz bir şekilde merkezsiz uygulamalar (dApps) ile etkileşime girebilir ve yönetebilirsiniz.

Koleksiyon eşyalarınızı yine bu cüzdanda tutabilirsiniz. Hiç bir işlem ücreti ödemeden blok zincir güvenliği ile oyun içindeki tüm varlıklarınızı enjin cüzdanınızda saklayabilirsiniz. Enjin cüzdanını samsung ile entegre etmek için ortalık kuran enjin herkese ulaşılabilir olmayı amaçlamaktadır.

Enjin Coin Yorum ve Analiz

Enjin coin hakkında tek bir yorum yapmak gerekir ise, blok zincir ile oyun sektörünü ve koleksiyon dünyasını değiştirebileceği ve önümüzdeki yüzyıla bu sektörlerde damga vurabileceği, gerçekçi bir yorum olmaktadır.

Enjin NFT piyasasında uzun süredir faaliyet göstermektedir. Kurumsal firmalar ile çalışan ve oldukça güzel ve oynanabilir oyunlar yaratan enjin, koleksiyoncuları da platformuna da çekmektedir. Gelecekte gerek oyun sektöründe gerek se koleksiyon sektöründe açık ara fark atacak enjin coin, ekosistemi enjin coin ile desteklemektedir. Gelir paylaşımını düzgün bir şekilde yapan oyunlar yaratmak ise onların işi. Sizlerde oynayın ve becerinizi paraya çevirin.

Enjin Coin, toplamda 1 milyar adet üretilmiştir. Neredeyse tamamı şu anda dolaşımdadır ve ticaret edilebilir durumdadır. 2018 yükselişinde 0.5 $ dan işlem gören ENJ, şu anda 0.35 dolar seviyelerinden fiyatlanmaktadır. Tüm zamanlar düşük fiyatı ise, 0.0186 dolar olmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz