Flow blok zinciri, yeni nesil merkezsiz uygulamalar, oyunlar ve bunlara güç veren dijital varlıklar için oluşturulmuş merkeziyetsiz uygulamadır. FLOW kripto parası, Flow dijital ekonomisinde kullanılan kripto para, oyunlar, akıllı sözleşmeler ve merkezsiz uygulamaları kullanmak için gereklidir. Aynı zamanda FLOW, Flow ağı için yerel para birimi, stake etme, yönetişim, işlem ücretlerinin ödenmesi ve ağdaki ana rezerv varlığı için özel bir kripto paradır.

Geliştiricilerin ve kullanıcıların flow blok zinciri üzerinde işlem yapabilmelerine olanak tanıyan FLOW, hizmetler için ödeme ve kişiler arasında ödemeler yapabilmeyi kolaylaştırmaktadır. Kişiler arası merkezsiz ödeme yöntemi sunan bu kripto para, oldukça tabana yayılmıştır.

Flow ekibi, kripto parayı oldukça tabana yayıp geniş bir katılım sağlamıştır. Çünkü kripto paranın belirli odaklar tarafından toplanması, ağın güvenilirliğine zarar verecekti. Bu yüzden ekip üç farklı satış turu düzenleyip küçük miktarlarda kripto paraları yatırımcılara satarak, herkesin yatırım yapabilmesini sağlayıp aynı zamanda ağın güvenliğini de kontrol altında tutmuştur.

Flow fiyatı ise, $0.1 – $0.38 dolar ile yatırımcıları ile buluşmuştur. Gerek yatırımcılara gerekse özel şirketlere yatırım yapabilme imkanı sunan FLOW coin, yatırımcıları için oldukça karlı bir yatırım olmuştur.

Flow Coin Ne İşe Yarar?

Flow, topluluk için üretilmiştir. Kendini yeni nesil merkezsiz ekosistemlere adayan ekip, yazılımcıların, içerik oluşturucuların ve tüketicilerin ekosisteme katkıda bulundukları için ödüllendirildiği bir dünya hayal eden ve bunun için yeni nesil bir blok zincir oluşturmuşlardır.

Flow, ağı destekleyen doğrulayıcılara hisseleri oranında işlem ücretlerinden pay vermektedir. Diğer blok zincirlerin aksine, Flow’daki doğrulayıcılar yani madenciler, nispeten ucuz donanımlarla flow kripto parasını kazanmaya ve ağın güvenliğini sağlamaya aday olabilirler.

Geliştiricilerin ağı geliştirmede aktif olarak önünü açan FLOW, yatırımcı tabanını geniş bir kitleye yaymakta kararlı. Herkesin ağ içerisinde aktif rol oynayabilmesini sağlayan yönetişim kripto para modelini benimseyen ekip, geliştiricilere farklı ödül sistemleri de sunmaktadır.

Cadence programlama dili ile geliştirme yapabileceğiniz ve yeni programlama dilleri öğrenebileceğiniz ve kripto para birimi kazanabileceğiniz bu platform herkese açıktır.

FLOW Coin Analiz ve Yorum

Flow CryptoKitties’i oluşturan ekip FLOW blok zincirini geliştirerek oldukça yenilikçi bir ürün ortaya çıkarmışlardır. Ekosistemi genişletme kararlı olan ve yeni nesil uygulamalar geliştirmenizin önünü açan bu platform tüm tarafları kapsayacak bir ekosistem inşa etmeyi başaracaktır.

Flow fiyatı 0.1 ve 0.38 dolardan satışa sunulmuştur. Kraken, coinlist gibi kripto para borsalarında listelenen bu kripto para yatırımcılarını güzel günler yaşatmayı başarmış gibi duruyor. İlerleyen süreçte flow ekosisteminin gelişmesi ve kapsayıcığının artması ile birlikte FLOW kripto parasını daha çok konuşacağımıza benziyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz