human htm coin kripto hayat

Human protocol (HMT Coin), insanlar için iş gücü piyasası ile blokzincir teknolojisini birleştirmiştir. İnsanları merkezsiz iş gücü piyasasında toplayıp yeteneklerine göre sınıflandırıp çalışmalarını sağlamaya yönelik bir yeni nesil teknoloji çözümüdür.

Merkezi şirketlerden kurtulmuş insanların toplanacağı bu protokol, insanların özgürleşmesini de sağlayacaktır. Bu çözüm karşıya güveni kaldırmaktadır. İnsanlara güvenmeyi bırakmış olan toplumu belirli görevleri tamamlayarak para kazanmaya teşvik edecektir.

Her görev akıllı sözleşmelere yerleştirilir. Bu görevleri tamamlayan insanlar işverenin onayına gerek kalmadan direk ödülünü alır.

Human Protocol (HMT Coin) Özellikleri ve Geleceği

HUMAN Protocol, çalışanların – herhangi bir varlıktan bağımsız olarak – zamanlarını ve kaynaklarını en üst düzeye çıkarmalarına, en uygun oldukları görevleri, en üretken oldukları zamanda gerçekleştirmelerine yardımcı olmak için her boyutta ve gereksinimde değiştirilebilir görevleri belirtir ve yapar.

Bu açıklama Human Protocol’ün CEO’suna aittir. İlerleyen süreçte iş gücü piyasasını özelleştirmeyi amaçlayan bu projenin aynı zamanda makina öğrenimi üzerinde de geliştirme çalışmaları vardır.

Human Protocol (HMT Coin) Analiz ve Yorumu

Human protokolü, HMT kripto paralarını çıkararak iş gücü piyasasında kullanılmak üzere piyasaya sürmüştür. Coinlist üzerinden satış ile piyasaya çıkan Human Protocol, geçiçi işleri kalıcı hale getirerek bu sektöre çözüm getirmeyi planlamaktadır.

Düzenli işin vermiş olduğu rahatlığın işçilerde olmayacağı ve görevleri yerine getirenleri ödülü alacağı bu platformun tutup tutmayacağı ise henüz belli değildir.

Çok küçük işler için akıllı sözleşmeleri kullanmak maliyetli olabilir ve blokzincir teknolojisinin kullanılması maliyetli olabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz