lcw sanal gerçeklik mağazası açıldı

Sanal gerçeklik dünyası gün geçtikte daha fazla ilgi görüyor ve böylelikle daha fazla hayatımıza girmeye devam ediyor.

Bir çok marka, meta evreninde mağazasını açtı ve burada satışlarına başladı. Türkiye’de ilk defa LC Waikiki, bu yenilikçi adımıyla ürünlerini üç boyutlu olarak sergileyerek insanların satın alma işlemi yaptıkları ürünleri teslim ediyor.

Yeni bir deneyimi müşterilerine sunan LC Waikiki, bu yenilikçi adımıyla ürünlerini üç boyutlu olarak sergileyerek insanların satın alma işlemi yaptıkları ürünleri teslim ediyor.

Teknolojiyi yakından takip eden LC Waikiki, Meta Store’da alışverişi oyun deneyimi bir arada sunmayı amaçlıyor. Bu da geleneksel e-ticaretten çok daha farklı bir deneyimle insanların karşısına çıkmayı sağlıyor.

LCW Avatar ile Alışveriş

LC Waikiki, müşterilerin sanal kabinlerde ürünlerini deneyebilecekleri gibi insanların arkadaşlarıyla yapılacak etkileşimi avatarlar aracılığıyla sağlamayı planlıyor. Bu yöntemle kolayca satın alma işlemi yapabileceğini duyurmuş oldu.

LCW’nin CDO’su Şerafettin Özer ” Her konuyu masaya yatırdık. Platformları inceledik, avatarları ve dokunma hissi gibi detayları inceledik. Sonuçta alışıveriş deneyimi de sunabileceğimiz ve farklı alanlarda bir deneyim kurgulayacağımız bir oyun hayata geçirdik” ifadelerini kullandı.

Bu deneyimin Metaverse adımı yolunda bir adım olduğunu ve Sanal gerçeklik açısından marka adına yenilikçi bir adım olduğunu belirtmek isteriz. Metaverse dünyasını genişletmek isteyen markaya başarılar diliyoruz. Siz de bu mağazadan alışveriş yapmak ister miydiniz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Önceki İçerikEthereum Merge ile Daha Güvenli ve Merkezsiz!
Sonraki İçerikRusya ve İran Kripto Ödemelerine Geçebilir!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz