loka token nedir
Metaverse oyunlarından league of kingdoms (loka token) ile yönetilmektedir.

League Of Kingdoms (Loka), Ethereum blok zincirinde inşa edilmiş, Metaverse Dünyasına odaklanan MMO strateji oyunudur. Kendi krallıklarınızı geliştirerek oyun içi eşyaları ve arsaları NFT halinde satabileceğiniz bir platformdur. Arsalarınızdaki kaynaklardan ömür boyu gelir elde edebileceğiniz ve üzerinde krallıklar geliştirebileceğiniz bu oyunun Apple Store ve Google Play uygulaması da mevcuttur. Platform gelirlerinin belirli bir kısmını arsa sahiplerine günlük Dai (USD) olarak kullanıcılarına dağıtmaktadır.

League of Kingomds 2020 yılında geliştirilmeye başlanmıştır. 2020 yılında En büyük 10 NFT’yi incelerken, bonus olarak okuyucularımıza aktardığımız yazıya ulaşmanız mümkündür.

League Of Kingdoms, Blokzinciri Oyunu İncelemesi

League Of Kingdoms, blokzinciri oyunları arasında bir ilk olmayı başarmıştır. MMO strateji oyununu en başından beri Ethereum blokzincirinde geliştiren ekip, Google Play Store ve Apple Store’da oyunlarını aylarca denemiş ve oyunculara sunmuştur.

Oyun içerisinde çeşitli puan sistemi yapan ekip, ilerleyen süreçte oyunun kontrolünün tamamen oyuncularının elinde olduğu bir dünya yaratmak için çalışmaktadır.

Oyunculara sürükleyici, heyecanlı ve tamamen merkezden dağıtılmış bu oyunu oynayan oyuncuların memnun kaldığı görülmektedir. Benzeri bir çok oyunun aksine, geliri kullanıcılara dağıtan ekip şeffaf yönetim süreciyle, oyunun en başından beri geliştirmesine devam ediyor.

League Of Kingdoms Analiz ve Yorumu:

League Of Kingdoms, kullanıcılara oyuna ait olma şansı tanımaktadır. Oyuncuların oyundaki başarısının somut olarak ödüllendirildiği oyun, kendine her zaman yeni oyuncular çekmekle kalmayacak, bu oyununun tutkunlarını da yaratacaktır.

Platformun başarısı gelirleri ve oyuncuları ile eş oranlı olacaktır. Başarılı oyuncular bu gelirleri kendi başarılarına göre ayarlayabilecektir.

Binance’nin 26. Launcpad projesi olarak duyurduğu League Of Kingomds, 20.01.2022 tarihinde kendi borsalarında işlem görmeye başlayacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz