Nem (XEM) kripto parası yıllar önce ilk çıkarıldığı tarihten bu yana 1000 kat kazandırmayı başarmıştır. Tabi ki bu fiyat artışı ise sadece borsalardan listelendikten sonraki fiyat artışıdır. Henüz proje yeni çıkarıldığı tarihlerde yapılmış kampanyalar ise insanları zengin etmeye yetmiştir.

En iyi başarı örneklerini beraberinde getiren bu projenin tanıtımında ”para kokan” bir airdrop kampanyası (havadan gelen para) olmuştur. Bu kripto para ücretsiz dağıtım şeklinde gerçekleştiren kripto paralar ile olmuştur. Ücretsiz sadece tanıtım amaçlı dağıtılan bu paraların değeri bugünlerde ”7 haneli” rakamlara ulaşmıştır.

Dolayısı ile ufak bir kaç dolarlık kripto para kampanyası ile ”reklam amaçlı” ve ”kullanıcı deneyimi” oluşturma amaçlı dağıtılan bu kripto dijital paralar yıllar hatta belki yüz yıllar sonunda adından bahsettirecektir.

Nem ekosisteminde blok zincir teknolojisini kullanarak geliştirilen yeni çözümler ve uygulamalar gayet yenilikçi bir şekilde hayata geçirilmektedir. Şu anda keşfedilmiş olan sistemlere yeni alternatif keşifler eklemek ise misyonlarından biridir.

Blockchain kullanan şirketleri keşfederek bu şirketleri destekleyen ekosistem yeni markalar yaratmaya devam etmektedir. Yakın zamanda XYM kripto parasını, NEM sahiplerine dağıtacaklardır.

Ölçeklenebilir ve hızlı blok zinciri hayatın her alanında kullanmak için sürekli yeni çözümler üreten bu kripto para, tüm dünyadan bir çok şirket ile iş birliği yapmaktadır.

NEMNIS1 mimarisi ile, hem basitlik hem de ekosistemi geliştirme açısından esneklik sağlanmıştır. Bu yeni mimari NEM kripto parasını daha da geliştirdiğine şüphe yoktur.

Kripto paralarınızı NEM mobil cüzdan indirerek yada bilgisayarınıza kurarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Güvenlik unsurlarından ödün vermeyen bu kripto para, aynı zamanda ödemelerde de insanlara güven vermektedir.

Nesnelerin interneti, kimlik doğrulama, sıcak ve soğuk cüzdanlar, DNS çözümleri, ödeme sistemleri, SAAS uygulamaları ve oyunlar geliştiren ve NEM ekosistemine entegre eden bu kripto para her zaman ekosistemi genişletmek için çalışmışlardır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz