Nexo coin, kripto piyasasında son zamanlarda oldukça popüler olan nispeten yeni bir projedir. Tokeni büyük bir FinTech şirketi geliştirdi. Ancak kripto alanındaki birçok büyük isim tarafından da destekleniyorlar. Nexo tokeninin artan popülaritesinin arkasındaki ana nedenlerden biri olarak kabul edilebilir.

Nexo: Temel Bilgiler

 • Nexo, kripto para birimlerini teminat olarak kullanırken kredi hizmetleri sunmayı amaçlayan bir projedir
 • Nexo token’ın yardımıyla, kullanıcılar dijital varlıkları üzerindeki mülkiyeti elinde tutarken fiat para birimi alabilecekler.
 • Platformun, borçluların kripto paralarını teminat olarak kilitlemelerine ve karşılığında yerel para birimi almalarına izin vererek çalıştığı biliniyor. Para ya doğrudan banka hesabına aktarılır ya da bir kredi kartına eklenir. Bununla birlikte, kredi kartının limiti, piyasadaki oynaklığa bağlıdır. Kart, kripto piyasasındaki değer değişikliklerine göre ayarlanacaktır.
 • Nexo’nun çekirdek ekibi, tümü nitelikli kişilerden oluşan 14 üyeden oluşmaktadır. Birçoğunun FinTech Company’de iyi bir pozisyona sahip olduğu biliniyor.
 • Nexo, İsviçre merkezli bir şirkettir. Ancak kredilerini dünyanın her yerinde kullanılabilir hale getiriyor. Başka bir deyişle, herhangi bir kripto sahibi Nexo kredisinden yararlanabilecektir. Ayrıca, krediler teminatlandırılmıştır ve bu nedenle, borçluların onayları veya kredi geçmişi hakkında endişelenmelerine gerek yoktur.
 • Alınan herhangi bir Nexo kredisi, itibari para birimi kullanılarak geri ödenebilir. Borçlular, kredilerini geri ödemek için Nexo jetonunu da kullanabilir. Şirket, borçluların kredilerini geri ödemelerini kolaylaştıran bir düzenleme yaptı.
 • Nexo tokenları bir güvenlik (security) tokendır ve Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu yönetmeliği D kuralı 506 (c) ile uyumludur.

Nexo token’ın faydaları nelerdir?

 • Bir borç verme platformu olarak Nexo, borç alanlar için mükemmel bir iş çıkarır. Kripto para sahibinin, aslında kripto para sahipliğinden vazgeçmeden milyonlarca dolara erişmesine izin verir. Kullanıcılar için büyük bir mesele.
 • Nexo, borçlularının yalnızca değerin kilidini açmasına izin vermez, aynı zamanda fonlara erişim elde etmelerine de izin verir. İhtiyaç duydukları miktarı ödünç almak için vergi bile ödemek zorunda değiller.
 • Nexo kredisi, itibari para birimi veya Nexo jetonları kullanılarak geri ödenebilir. Krediyi geri ödemek için Nexo jetonlarını kullanmanız durumunda, %50 faiz oranı indirimine hak kazanacaksınız. Sadece bu değil, Nexo jetonlarını tutmak da kredi limitini genişletiyor. Ayrıca, %30 Nexo kar payı ödemesi alma hakkına da sahipsiniz.
 • Nexo’nun bir diğer büyük avantajı, 10 yıldan fazla deneyime sahip profesyonellerden oluşan bir ekip tarafından desteklenmesidir. Platformun başarısı için kararlı bir şekilde çalışıyorlar.

Nexo jeton nasıl alınır ve saklanır?

Nexo, son haftalarda doğru miktarda büyüme gösteren popüler bir kredi platformudur. Gelecekte platformun popülaritesinin daha da artması bekleniyor.

Nexo nasıl satın alınır?

Nexo, favori bir kripto belirteci olduğundan, dünyadaki tanınmış kripto borsalarının çoğunda mevcuttur. Ancak sizin için Nexo belirteçlerinizin güvenliğini ve güvenliğini sağlayan birini seçmeniz gerekir. Bu durumda CoinSwitch, Hotbit, HitBTC, CryptalDash ve daha fazlası gibi seçeneklere güvenebilirsiniz.

 Nasıl saklanır?

Nexo token birkaç kripto cüzdanında saklanabilir. Kendiniz için doğru seçeneğe karar veremiyorsanız; Trezor, Exodus ve Coinnomi arasından seçim yapabilirsiniz. Bunların dışında Nexo coinlerini saklayabileceğiniz başka cüzdanlar da var. Örneğin, Ledger Nano S ve Ledger Blue.

Nexo jetonunun geleceği nedir?

Önümüzdeki dönemde kripto para kredilerinin bir milyon dolarlık sektöre dönüşmesi için mükemmel bir şans var. Bu durumda bir borç verme platformu olan Nexo’nun bundan çok yararlanması bekleniyor. Sadece bu değil, aynı zamanda Nexo jetonunu yatırıma değer kılar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz