Okex okb kripto hayat

OKB coin, Okex Kripto Borsasının sahipliliğinde çıkarılan ve sahiplerine Okex borsasında çeşitli indirimler ve imtiyazlar tanıyan bir kripto para birimidir.

Okex borsası 1000’lerce kripto para birimine sahip hızlı güvenilir bir kripto borsasıdır. Yıllardır faaliyet gösteren ve hiç bir aksaklık, hack olayına karışmadan faaliyetini sürdüren bu kripto borsası, gelişmiş finansal hizmetler sunmaktadır.

Vadeli işlemler, spot işlemler, marj işlemleri, madencilik havuz hizmetleri sunan bu platform Dünya’nın en büyük dijital varlık alım satım borsası olmayı yıllar itibariyle başarmıştır.

BTC, ETH vadeli işlemlerinde geniş bir kitleye hitap eden ve neredeyse altın standardında güvenilirliğe sahip kabul edilen bu kripto varlıklarda güvenilir ticaret sunan bu borsa hacimsel anlamda da bir o kadar geniştir.

Okex’de OKB Kriptosunun Özellikleri ve Faydaları

Okex kripto borsasında çeşitli ayrıcalıklar sağlayan bu kripto paranın ne gibi avantajlar sağladığından bahsetmek gerekirse;

– Okex kripto borsasında OKB kripto paraları, alım satım ücretlerinde %40 indirimli işlem yapabilmenizi sağlamaktadır.
– Okex kazan sekmesinde çeşitli teklifler ile pasif gelir elde edebilmeniz mümkündür.
– Yüksek kaliteli kripto halka arzlarına katılabilir “Jumpstarter” adını verdikleri sistem ile bu kriptolara yatırım yapabilirsiniz.
– OkexChain ekosistemine katılabilir daha fazla para kazanabilirsiniz.

OKB Kripto’sunun Fiyatı Neden Yükseliyor?

Okex, OKB kripto parasının değerini yüksek tutmak için çeşitli yollar denemektedir. Sağladığı tüm faydaların OKB fiyatının yüksek kalmasını sağlıyor. Aynı zamanda işlem ücretlerinden elde ettikleri gelir ile belirli OKB kriptosu yakan ekip böylelikle fiyatın yüksek kalmasını sağlıyor.

Düzenli olarak yakılan bu OKB kripto paraları, gelirin %30’u kullanılarak yapılmaktadır. Düzenli bir şekilde yakılan OKB, fiyat üzerinde pozitif etkiye sahip oluyor ve böylelikle fiyat yükseliyor.

Toplamda 300 Milyon adet olan OKB’nin yaklaşık olarak %10’u 2021 yılı itibariyle yakılmış bulunuyor. Bu yakma işlemi sonsuza kadar devam edecektir.

Okex (OKB Coin) Yorum ve Analizi

Okex borsası yıllardır faaliyet gösteren bir kripto borsasıdır. Kullanıcılarına kesintisiz alt yapı sunan bu kripto borsasının gelecekte çok daha iyi işler yapacağına şüphemiz yok.

OKB kripto paraları ile işlem ücretlerinin belirli bir kısmını sonsuza kadar yakan OKB, oldukça başarılı bir kripto modeli benimsemiştir. Bitfinex ile aynı modeli benimseyen bu kripto borsası OKB değerini yüksek tutmak için sürekli token yakma modelini benimsediğine şüphe yok.

Okex benzeri borsalardan olan Binance, toplam arzını 100 milyona getirene kadar “CEO’nun belirlediği kadar” işlem ücreti yakma faaliyetlerine devam ediyor. Fakat toplam BNB miktarı 100 milyona geldiğinde ne yapılacağına dair hiç bir açıklama yada belge bulunmamaktadır.

Dolayısı ile şeffaf ve adil bir borsa olarak faaliyetlerini sürdüren Okex ve Bitfinex gibi borsaların önümüzdeki süreçte başarılı olacağı ve fiyatını yukarı taşıması kaçınılmaz bir gerçek gibi önümüzde duruyor.

Son dakika gelişmelerden ve potansiyelli kripto paralardan haberdar olmak için Twitter ve Instagram‘dan takip etmeyi unutmayın.

Önceki İçerikEthereum (ETH) 5.700$ Olabilir!
Sonraki İçerikBurger Swap (BURGER Coin) Nedir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz