pandora nftleri 10.000 ile sınırlıdır.

Pandora NFT’leri ERC-404 token standardında geliştirme yapan ilk proje oldu. Pandora kutuları nft piyasasına kredi sistemini getirmeyi amaçlıyor. Son 1 haftada fiyatını 0.5 ETH (1200 $)’den 10 (24300 $) Ethere kadar çıkardı. NFT özelliklerine göre satıldığı için minimum fiyat 10 ETH (24300 dolar) oldu. Bu fiyatın hala ucuz olduğunu söyleyenler ise çok fazla.

Pandora’nın ERC404 standardında yaptığı bu deney başarılı olur mu bilinmez ama, ilk günlerde bile bu kadar ilgi görmesi, yaptıkları çalışmaların başarılı olduğunu gösteriyor.

Pandora NFT Nedir?

”PANDORA, ETHEREUM NFT’LER IÇIN KALICI LIKIDITE VE YARI TAKAS EDILEBILIRLIK SAĞLAYAN DENEYSEL BIR TOKEN STANDARDI OLAN ERC404 TARAFINA INŞA EDILEN ILK TOKENLARA BAĞLI 10.000 AVATAR VEYA “KOPYADAN” OLUŞAN BIR KOLEKSIYONDUR. SİTEMİZ ŞU ANDA GÜNCELLEMELER ALMAKTADIR.”

Sitesinde sadece yukarıdaki açıklama yer almaktadır.

Pandora NFT Piyasasi Analizi

Pandora NFT’leri farklı 5 özelliğe yani renge sahip kriptolardır. Bu farklılaştırılmış pandora kutuları 5 tane farklı renge sahiptir. Bu renkler yeşil, mavi, turuncu, mor, kırmızıdır. Her renk farklı fiyatlarda işlem görmektedir. Siz de paranıza göre bu kutulardan seçebilir böylece bu piyasaya dahil olabilirsiniz.

Pandora NFT’leri gelecekte adından çokça bahsettireceğe benziyor.

Gelişmeler Kripto Hayat’ta…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz