PARSIQ coin, blok zincir verilerini zincir dışı merkezsiz uygulamalara bağlayabilmenize ve iş akış modellerinizi özelleştirmeye yaramaktadır. Merkezsiz Finans (DeFi) uygulamalarını kolaylıkla takip edebileceğiniz bir blokzincir çözümü olan kripto para, Ethereum Blokzinciri‘nde oluşturulmuştur.

Parsiq platformu ölçeklenebilirdir. İşlem sayıları ve verim konusunda endişelenmeden işlem yapabilirsiniz. Aynı zamanda kolay bir ara yüz ile insanlara kullanım açısından oldukça kolay bir sistem kurmuşlardır. Blok zincirine özgü iş akışlarından karmaşıklığı ortadan kaldırmak için blok zincirleri, veri sağlayıcıları, uygulamalar ve web hizmetleri arasındaki entegrasyonları kullanabileceğiniz bir platform olma özelliğini taşımaktadır.

Esnek istekleriniz için tasarlanmış veri platformu, blok zincire gelen verilerin nerede toplanacağını ve verilerin ne zaman gönderileceğini seçebilmenizi sağlar. Büyük ölçekte veriler için dahi tek bir işlem yeterli olacaktır.

Karmaşık iş akışları oluşturabileceğiniz bu platformda Akıllı Tetikleyiciler sayesinde Bitcoin, Telegram, Slack gibi platformlardaki işlemleri programlayabilir ve bu platform arasında görev dağılımları yapabilmenizi sağlamaktadır. Aynı zamanda bu verilerin tek bir platformda izlenmesi de mümkündür.

Küçük işletmeler ve kişisel kullanıcılar için PARSIQ, Akıllı Tetikleyicileri düzenli ve erişilebilir tutar. Büyük işletmelere özel bir altyapı sağlanır ve izleme uygulamalarını tamamen özelleştirme becerisine sahiptir.

İş akış mekanizmalarında kolaylık sağlayan ve tamamen merkezsiz güvenli bir ortamda bunu yapabilen bir projedir PARSIQ. Görsellerinizi düzenleyebilir, İş akış mekanizmalarını özelleştirebilir ve aynı zamanda tüm bunları grafik ve tablolara dökebilirsiniz. Verilerinizin bir tablo, grafik veya resim haline getirebilmeniz ve bunları bilgisayarınıza indirebilmeniz ise çok pratik bir çözümdür.

PARSIQ Token Yorum ve Analiz

Parsiq, ethereum ağının güvenliğinden yararlanarak oldukça akıllı bir çözüm geliştirmiştir. Uygulamalar arası tetikleyiciler oluşturarak, iş akışlarını kolaylaştırmışlardır.

PARSIQ, Uniswap gibi merkezsiz borsalarda listelenmiştir. Dolayısı ile bu kripto parayı alabilir ve saklayabilirsiniz.

PARSIQ Staking mekanizması 2021 yılında geliştirilecektir. Kullanım avantajı yaratan bu uygulamada tokenlere işlev yükleme çabası ise devam etmektedir. Staking mekanizmasının ne olacağı ise 2021 yılı bitmeden kullanıcılara duyurulacaktır. PARSIQ fiyatı 0.80 $ dolar ile 2021 yılının ocak ayında rekor kırmıştır. Toplamda ise 500,000,000 milyon PARSIQ token basılmıştır.

Önceki İçerikElrond (EGOLD) ABD Yatırımcılarına Voyager ile Açıldı!
Sonraki İçerikVoyager Token (VGX Coin) Nedir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz