spell token

Spell platformu, merkezsiz kredi yani borç alma ve borç verme uygulamasıdır. Spell ekosistemi üç farklı kripto ile yönetilmektedir.Spell, sSpell ve MIM sabit değerli kripto paraları platformun para birimleridir. Spell coin, MIM sabit değerli kriptolarına sahip olan ve çeşitli platformda kilitleyen kullanıcılara ödül olarak dağıtılmaktadır.

Gerçek sihir adını verdikleri çözümler ile kripto yatırımcılarına yeni ürün çeşitlilikleri sunan ve bu güvenin karşısında Spell kriptolarını dağıtan ekosistem, merkezsiz finans sektöründe hızlı bir yükseliş sağlamıştır.

Spell kripto paraları platformun asıl yönetim kriptosu olmasına rağmen, sSpell kriptoları ile de yönetime katılma ve platformdan kar payı alabilme imkanı tanımıştır. Platformun ürettiği gelirlerden %75 oranın kar payı almanızı sağlayan sSpell Token’lar platformda kilitlenerek elde edilebilir.

MIM Sabit Değerli Kripto Parası Nedir?

MIM platform üzerinde çeşitli teminatlar göstererek basabileceğiniz bir stabilcoin yani sabit değerli kripto paradır. Teminatlandırdığınız kripto karşısında elde edilen bu kripto para karşılığında çeşitli platformları kullanarak faiz geliri elde edebilir hem teminatınızdan hem de MIM kripto paralarınızdan faiz getirisi elde edebilirsiniz.

Spell Token Yorum ve Analizi

Spell internetin yeni sihiri. Slogan olarak kullandıkları abracadabra cümlesi ile de Kripto Hayat’ta adından bahsettiriyor. Spell token sahipleri henüz yeni olmasına rağmen, merkezsiz finans içerisinde çeşitli gelirler elde edebilir ve kripto portföyünü büyütebilir.

Spell 2021 yılının ortalarında çıkmasına rağmen merkezsiz finans piyasasında oldukça benimsenmiş ve kullanılan kripto haline geldi. MIM sabit değerli kripto parası ise en çok kullanılan sabit değerli kriptolar arasına girmeyi başardı.

Merkezsiz finans içerisinde çeşitli manevra yetenekleri sağlayan Spell ve MIM token ikilisi henüz yeni olmasına rağmen adından bahsettirmeyi başardı. Pasif gelir sağlayan bu kriptonun geleceği ise oldukça parlak gibi duruyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz