Strax coin, Stratis platformunu destekleyen ve Stratis piyasasını desteleyen kripto para birimidir. Stratis blockchain teknolojisini nasıl kolaylaştırabileceğine odaklanıp, daha basit hale getirmiştir.

Blok zinciri teknolojisi gittikçe zorlaşan ve karmaşıklaşan bir yapı haline bürünmüştür. Stratis buna çözüm oluşturmak için oldukça basit bir platform yaratmaya kendini adamıştır. Güven ihtiyacını azaltan ve şeffaflığı artıran bir perspektif ile teknolojiye yaklaşan Stratis, kurumsal blok zincir çözümlerine odaklanmıştır.

Kurumsal düzeyde geliştirme platforuma sahip olan, C# ve .NET geliştiricilerine oldukça kolay bir alt yapı sunan bu platform, alanında oldukça gelişmiştir.

Stratis akademisi gelişen ve genişleyen bir topluluk kurmayı hedeflemektedir. Çok yönlü ekonomi üzerine çalışmalar yapan ve geliştiricilere oldukça geniş araç seti sunan bu kripto para henüz yolun çok başındadır. Genişleyen ekosistem sayesinde bir çok pazara açılmak isteyen topluluk, Strax token’a değer katmak için de çalışmalarını sürdürmektedir.

Stratis (STRAX Token) Ne İşe Yarar ve Geleceği Hakkında

Stratis platformunda kullanılan STRAX token, akıllı sözleşmeler, ICO (STO) Platformu, ve yan zincirler hakkında çözümler sunmaktadır.

Stratis Akıllı Sözleşmeleri

C # .NET geliştiricileri için rahat ve tanıdık olan bir geliştirme ortamında yüksek performanslı, güvenli ve denetlenebilir akıllı sözleşmeler oluşturabileceğiniz bu platform oldukça basittir.

Stratis’in C # Akıllı Sözleşmeleri, yazılım kodlarını şeffaf bir şekilde temsil edilen güvenli, değişmez (yasal olarak bağlayıcı) bir anlaşmanın geliştirilmesiyle ilgilenen şirketler ve bireyler içindir. Bu anlaşma STRAT’ın ödenmesi ile ilgili olabilir, ancak aynı zamanda bir veya daha fazla başka varlık hakkında da olabilir.

Bir işlem bir blok zincirine eklendiğinde akıllı bir sözleşme başlatabilirsiniz ve akıllı sözleşmenin nasıl programlandığına göre, STRAT dahil olmak üzere kontrolünde olduğu varlıklar üzerinde hareket eder. Örneğin, belirli kriterler karşılanırsa, akıllı bir sözleşme, sahip olduğu STRAT’ı yeniden dağıtabilir. Bu nedenle, akıllı sözleşmeler, üçüncü taraflara olan bağımlılığı ortadan kaldıran blok zinciri katılımcıları arasında dijital olarak uygulanan taahhütlere olanak tanımaktadır.

Stratis’te oluşturduğunuz akıllı sözleşmeler ile merkezsiz finans uygulamaları oluşturabilmenizde mümkündür.

ICO (STO) Platformu

Stratis platformunda, ICO veya STO başlatabilirsiniz. Kitlesel fonlama yöntemlerinden olan ICO ve STO’ları kolaylıkla akıllı sözleşmeler yoluyla başlatmanız mümkündür.

STRAT, BTC ve Changelly entegrasyonu sayesinde 50’den fazla kripto para birimini kabul edebilir ve kripto para toplayabilirsiniz. Çeşitli ara yüz programları ile bunları otomatikleştirebilirsiniz. Stratis platformunda ayrıca bu işlemler otomatikleştirilmeden ücretsiz bir şekilde de yapılabilir.

Yan Blok Zincirler

Stratis Yan Zincirleri, şirketlerin ve bireylerin ısmarlama, kişiselleştirilmiş blok zincirleri oluşturmasına olanak tanır. Bu, akıllı sözleşmeler için gaz sağlamak için kullanılabilen yan zincirin kendi benzersiz para birimini içerir. STRAT, bir para yatırma-çekme sistemi kullanılarak yan zincir para birimi ile değiştirilebilir.

Stratis ağının avantajlarından yararlanırken güvenliğinizi koruyabileceğiniz bu platform oldukça yenilikçi bir çözüm sunmaktadır.

Stratis (STRAX) Yorum ve Analizi

Stratis sahip olduğu strax kripto parası ile oldukça merkezi olmayan bir yapıya kavuşmayı amaçlamıştır. Bir çok çözümler sunan ve kurumsal geliştiricilere ve şirketlere kolaylık sağlayan bu platform hiç kuşkusuz ekosistemini büyütmeye devam edecektir.

Kitlesel fonlama açısından kolay çözüm sunan bu platform, rakiplerinden bir adım daha öndedir. Bu hizmetleri sahip olduğu kripto para ile sunmanın yanında ücretsiz bir şekilde sunmasıyla herkesin gönlünü kazanmışlardır.

STRAX Fiyatı ilk çıktığı yıllarda ortalama olarak 0.02 dolar ile el değiştirmekteydi. Fakat 2017’deki yükselişte büyük bir ivme yakalayan ve fiyatını 23 dolara çıkaran Strax token henüz tüm zamanların en yüksek seviyesinden çok uzaktadır.


Son dakika gelişmelerden ve potansiyelli kripto paralardan haberdar olmak için Twitter ve Instagram‘dan takip etmeyi unutmayın.

Önceki İçerikStreamr (DATA Coin) Nedir?
Sonraki İçerikVenus (XVS) Coin Nedir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz