Sun Coin, Tron (TRX) ekosistemini genişletmek için oluşturulan ve üzerinde merkezsiz finans uygulamalarını barındıran blok zincir ağıdır. Bu uygulamalar içerisinde merkezi olmayan borç verme uygulaması, sigorta uygulaması, likidite uygulamasıve stabil kripto paralar gibi uygulamalardır.

Tamamen merkezsiz bir şekilde başlatılan bu uygulamalar tamamen Sun token sahipleri tarafından başlatılır ve kontrol edilir. Akıllı sözleşme teknolojisi ile oluşturulan tamamen güvenli olan bu uygulamaların her daim söz sahibi SUN sahipleri olacaktır.

Sun Swap Nedir?

Sun Swap, Sun Token’in sahip olduğu uygulamalardan bir tanesidir. Sabit değerli kripto paraların alım satımını yapabileceğiniz bu platform, oldukça ucuz işlem ücretlerine sahiptir. Aynı zamanda çok hızlı bir ticaret deneyimi sunan bu platform, USDT, USDJ ve TUSD işlem çiftlerine sahiptir.

Bu 3 kripto para içerisinde güvenli ticaret deneyimi sunan platformda çeşitli staking sistemleri de mevcuttur. Bu staking sistemleri ile Sun kripto paralarınız ile pasif getiri elde edebilir ve platform kazançlarından getiri sağlayabilirsiniz.

Sun Network Güvenli Mi?

Sun Token’in kullandığı ağ olan Sun Network, sahip olduğu algoritma nedeniyle Bitcoin gibi POW algoritmalı ağlara göre daha az korunaklı olsa da oldukça kullanışlıdır.

Sun Network’ün sahip olduğu POS hibrit ağı bizzat Tron kurucusu Justin Sun tarafından geliştirilip, TRX sahiplerine ve Curve Dao Token (CRV) sahiplerine çeşitli yöntemler ile dağıtılmaktadır.

Sun Coin’in Geleceği Hakkında Yorum ve Analiz

Sun kripto paraları arzı ve dağıtım işlemi oldukça geniş bir kitleye yapılmıştır. Dolayısı ile bu ağın güvenliğini artırmıştır. Justswap ve Curve vari stabilcoin borsaları merkezsiz finans ekosistemlerini genişletmiştir.

Sun token, yönetişim tokeni olduğu için kullanıcılara bir çok avantaj sağlayacağı günler de yakın olacaktır. Şu anda henüz uygulamalar üzerinden ücret alınmasa da ilerleyen süreçte hacimlerin ve uygulamaların artması ile birlikte Sun kripto paralarını kilitleyen kullanıcılarına çeşitli pasif gelir elde etme yeteneği verilebilir.

Binance, Okex, Bithumb gibi likit borsalarda listelenen bu kripto parayı bir çok borsadan alabilmeniz mümkündür. Fakat uzun vadeli yatırımcıların Sun ağında çeşitli “staking” sistemleri ile Sun veya TRX gelirleri elde edebileceği ise unutulmamalıdır.

Son dakika gelişmelerden ve potansiyelli kripto paralardan haberdar olmak için Twitter ve Instagram‘dan takip etmeyi unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz