Swipe (SXP) coin, Swipe Network’ün ücretlerini karşılayabilmek için yaratılmış kripto para birimidir. Merkezi olmayan finans uygulaması olan Swipe, Bitcoin, Ethereum ve diğer kripto para birimlerini alıp satabileceğiniz bir uygulamadır.

Swipe cüzdanı kullanıcıların tüm doğrulamaları geçtikten sonra kripto para birimlerine yatırım yapabilmeyi sağlamaktadır. 50 den fazla kripto parayı destekleyen uygulama, aynı zamanda ülkelerin sahip olduğu para birimlerini de desteklemektedir.

ACH, SEPA ve Swift banka havaleleri ile bağlantılı bir banka kartı oluşturan Swipe, kredi kartı veya banka hesabı ile kripto satın almanızı ve satmanızı sağlamaktadır. Bu işlemleri oldukça hızlı bir şekilde yapan ve kullanıcılarına hızlı bir deneyim sunan merkezsiz uygulamadır.

Swipe kartınız kripto para birimlerini destekler ve aynı zamanda Swipe uygulaması içerisinde kolaylıkla yönetilebilmektedir.

100 milyon dolara kadar fonlarınızı sigortalayan Swipe, olağan üstü güvenlik sağlamaktadır. Bitgo güvencesi ile sigortalanan kripto paralarınız, güvenlik dolayısıyla çaldırılırsa muhtemelen bu zararınızı sigorta şirketi karşılacaktır.

Swipe cüzdanını Visa gibi büyük bir ödeme şirketi desteklediği için, Visa kabul eden 60 milyondan fazla tüccarda kripto paralarınızı harcayabilmeniz mümkündür. Swipe Visa aynı zamanda %8 e varan geri ödeme sunmaktadır. Aynı zamanda yabancı işlem ücretlerini 0 a indiren şirket, Apple, Samsung, Google, Samsung Pay ile en iyi marka indirimlerine sahiptir.

Swipe (SXP) İşlevleri Nelerdir?

SXP kripto parası, SXP merkezsiz uygulamasında çeşitli görevler görmektedir. Bunlardan bazıları ise şu şekildedir;

– Yapacağınız işlemlerde, işlem ücret indirimi
– Yapacağınız işlemlerde, ağ ücreti indirimi
– Ödemelerde kullanılır
– Staking mekanizması ile çeşitli gelirler elde etmeye yarar
– Çeşitli indirimler sunar.

Swipe (SXP Coin) Yorum ve Analiz

Swipe ödemelerde ve kripto para birimi saklama hizmetinde oldukça güvenli ve hızlıdır. Geleneksel sigortalama işlevlerine sahip olan Swipe (SXP) her hangi güvenlik açıklarında paranızı 100 milyon dolara kadar ödemeyi taahhüt etmektedir. Bitgo şirketi bu sigortalamayı üstlenmektedir. Bu şirket Dünya’nın en büyük sigorta şirketlerinden biri olduğu için, paranız neredeyse güvendedir.

SXP kripto parası ise fiyat olarak güzel bir performans gösterse de SXP kripto parasının Swipe uygulamasında işlevleri artırılmalıdır. Staking mekanizması ile artırılacak olan gelir paylaşımı SXP coini daha işlevli hale getirebilir ve yatırımcıların SXP talebini artırabilir. Geliri SXP kripto paralarından ayrı tutan Swipe ekibi, ilerleyen süreçte nasıl bir yol izleyeceği ise belirli değildir.

Swipe (SXP) Nerden Alınır?

Swipe kripto parasını, kendi uygulamasından yani Swipe cüzdanından alabilirsiniz. Aynı zamanda Binance, Uniswap, Bithumb, Poloniex, PancakeSwap, Hotbit gibi kripto para borsalarından alabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz