tfuel coin kripto hayat

TFUEL Coin, Theta Fuel kripto paraları ile Theta’nın sahip olduğu platformlarda çeşitli ücretler ve ödüller için kullanılmaktadır. İşlem ve ağ ücretlerinin fazla olması sebebiyle çıkarılmış olan Tfuel kripto paraları deflasyonist (azalan miktar) yapıya sahiptir.

Theta ağının kullanımın artması ile beraber ağdaki işlem ücretleri de artışa geçmiştir. Fakat Theta ağındaki işlem ücretleri hala Ethereum ağından çok ucuzdur.

Theta ağındaki video ücretlerinin artması, NFT’lerin artması ve merkezsiz finans (Defi)’nin kullanımının artması ile beraber kazanılan TFUEL kripto paraları da artmıştır. Bu Tfuel tokenlar akıllı sözleşmeler ile toplayıp yakılmaktadır. Böylelikle Tfuel fiyatında yukarı doğru bir baskı oluşturulmaktadır.

Tfuel ve Theta Network Token İlişkisi

Tfuel, Theta ağında oluşturulmuş bir kripto paradır. Bu kripto para çeşitli özellikler taşımaktadır. İkili kripto para modelini benimseyen Theta, Tfuel ile yatırımcıların ilgisini de çekmeyi başardı.

Tfuel ve Theta token ilişkisi NEO ve GAS arasındaki ilişkiye benzemektedir. TFUEL, Theta ekosisteminde akıllı sözleşme oluşturma, ödeme yapma gibi işlevleri temsil eder. Aslolan Theta’dır fakat çeşitli görevlerin Tfuel kripto paralarına yüklenmesi ile ekosistem riskleri dağıtılıp, yeni işlevler eklenmiştir.

Theta staking ederek kazanabileceğiniz ve aynı zamanda Theta.tv izleyerek kazanabileceğiniz TFUEL, ekosistemdeki tüm paydaşlara dağıtılmak üzere tasarlanmıştır.

TFUEL Coin (Theta Fuel) Geleceği Hakkında Yorum ve Analiz

Theta, TFUEL kripto paraları ile içerik oluşturuculara ve izleyicilere adil bir gelir paylaşımı sunmakla kalmamıştır. Theta ekosisteminde herkesin kolayca katılabileceği güvenli bir video akış merkezi oluşturmayı başarmıştır.

Theta ana ağına geçişten sonra bir çok güncelleme çıkaran ekip, kripto para geliştirmelerine hala devam etmektedir.

Son dakika gelişmelerden ve potansiyelli kripto paralardan haberdar olmak için Twitter ve Instagram‘dan takip etmeyi unutmayın

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz