Trustswap bir merkezsiz finans çözümüdür. SWAP kripto parası ise ekosistemde kullanılan, hizmet bedelidir. Trustswap hizmet, promosyon, airdrop, abonelikler, Token satış modülünden yararlanmak için kullanılır.

Merkezsiz finansta en büyük problem olan “güven” problemini çözen TrustSwap platformu, taraflar arasında güven sağlamak için yola çıkmışlardır.

Kripto Para Abonelikleri

Kripto para abonelikleri, dünyada çok talep gören ve istismara açık bir konudur. Çevrimiçi hizmet sağlayıcıların en çok kullandığı faturalama yöntemine trustswap yeni bir çözüm getirmiştir. Trustswap, çevrimiçi parakendecilerin ethereum tabanlı bu çözümü kullanarak, kripto aboneliklerini doğrudan sitelerine entegre etmelerine olanak tanır. Çevrimiçi kurslardan, Patreon üyeliklerine kadar potansiyelin sınırı yoktur. Bu sistem çalışanların maaşlarını akıllı sözleşmeler ile otomatik almasına bile yarayabilir!

Emanet Hizmetleri

Risk sermayesi firmalardan kripto şirketlerine milyarlarca dolar yatırım yapıldı. Aracılar ve avukatlar ücreti ise oldukça yüksek olmaya devam etti. Aracısız bir sistem oluşturmayı amaçlayan kripto para sistemleri, bu alana da elini atmayı bildi. Trustswap aracıyı kaldırarak, emanet hizmeti sunuyor.

Büyük parasal hizmetlerin kolaylıkla sunulduğu bu platform, işlemleri güvenli ve hızlı bir şekilde yapmaya olanak tanımaktadır. Tamamen denetlenmiş bu akıllı sözleşme oldukça ucuzdur.

Tokensale Launchpad ve Güvenilir Para Arzları (TCO’lar)

Trustswap bu hizmetlerin yanında kripto para ile fon toplamak isteyen şirketlerinde imdadına yetişiyor. Yatırımcılarını istismar eden projelerin fazlalığı bu sistemin varlığını da ortaya çıkarmış bulunmaktadır.

Takım tokenları halka arz zamanında kilitlenerek, yatırımcıların mağdur olmasının önüne geçiliyor. Böylelikle fiyat aldığınız fiyatın altına düşmüyor.

Takım, vaad ettikleri kilometre taşlarına ulaşmadan, kripto paraları açılamaz dolayısı ile böylelikle takım çalışmaya yönelip, fiyat üzerinde çok fazla spekülasyon yapamamaktadır.:

Trustswap, platformu yatırımcılarının ve kripto paranın geleceğini düşünerek, kripto paraları kademeli bir şekilde açmaktadırlar. Böylelikle aşırı fiyat oynaklarının önüne geçmiş olurlar.


Süreli ödemeler ve ICO Çözümleri

Trustswap platformu ödemelerde güven algısını tekrar oluşturmayı başarmıştır. İlerleyen zamanlarda yapılacak ödemeleri şimdiden programlayıp zamanı geldiğinde gerçekleşen ödemeler yapan bu platform oldukça güvenilirdir.

ICO çözümlerinde yeni bir devir başlatan ve yatırımcıların mağdur olmasını engelleyen bu platform, ICO tekliflerini teşvik eden yapısı ile de insanları platforma çekmektedir.

ICO yatırımları oldukça ucuz ve maliyetsizdir. Dolayısı ile kripto para tekliflerine katılmak ve fon toplamak oldukça ucuzdur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz