VeChain (VET), küresel olarak şirketlere hizmet vermek için tasarlanmış bir blok zinciri platformudur. VeChain platformu, Blockchain teknolojisini günlük hayata entegre ederek sorunsuz bir ekonomik ekosistem oluşturmayı hedefliyor.

VeChain, geleceğin en önemli teknolojilerinden biri olduğu iddia edilen IoT teknolojisinde yer alarak hedefini büyütmeye de çalışıyor. Kısacası VET, günlük hayatta kullanılan bir platform olma çabasındadır.

Blockchain ile gerçekleştirilen projeler, dünya çapında çeşitli şekillerde büyük yenilikler ve kolaylıklar sağlıyor. Bugün yaşanan bu gelişmelere bakıldığında, bu teknolojinin gelecekte çok daha fazla etkiye sahip olacağını söylemek yanlış olmayacaktır.

VET Teknolojisi nedir?

VeChain platformu dünya merkezli ekonomi firmaları arasında tercih edilir hale geldiğinde, hedeflediği hizmetleri sunma seviyesine ulaşacaktır. Platformun ana ağı Haziran 2018’de açıldı. VeChain ekibi basit, güvenli ve kullanıcı dostu bir işlem modeli üzerinde çalışıyor.

Platformun önceliği basitliktir. VeChain, onu hayatın her kesiminden insanlar tarafından kolayca kullanılabilecek bir hedef haline getirdi. VET platformu, ana özellikleri sayesinde diğer blockchain platformlarından farklıdır.

Sistemindeki sorunlar nedeniyle, Ethereum işlemleri bazen saatler sürebilir. Ethereum’un PoW protokolüne göre, sisteminizi daha hızlı işlemek için genellikle bazı ücretler ödemeniz gerekir. VET platformu, işlemleri başarıyla gerçekleştirerek işlem anındaki sorunları çözmeyi amaçlamaktadır.

VeChainThor nedir?

VeChainThor, öncelikle dünya çapında büyük şirketler tarafından kullanılmayı amaçlayan açık bir blok zinciri platformudur. VET ekibi VeChainThor’u, kullanıcıların karşılaşabileceği ciddi sorunları ortadan kaldırmak için başarılı bir teknoloji platformu olarak tanımlıyor. Bu sayede mevcut işletmeler ve büyük firmalar tarafından tercih edilmeyi hedeflemektedir.

VeChain (VET) Satın almak

Binance, Bitcoin.com, Huobi, Crypto.com gibi borsalardan kolayca VET satın alabilirsiniz.

VeChain Getirdiği Çözümler

Dünyanın önde gelen kurumsal dostu halka açık blockchain platformu ve şirketi olan VeChain, tek noktadan hizmet olarak Blockchain (BaaS) platformu VeChain ToolChain tabanlı pazara hazır. Blok zinciri etkin gıda güvenliği çözümünü resmi olarak başlattı.

Çözüm, blockchain teknolojisinin sektördeki diğer platformlara kıyasla en hızlı teslim süresiyle gıda sektöründe konuşlandırılmasına olanak tanır. VeChain ToolChain destekli Gıda Güvenliği Çözümü, VeChain’in endüstri lideri teknolojisini ve deneyimini işe hazır teknik özelliklerle birleştirerek, bu yeni çağda gıda endüstrisinin en acil ihtiyaçlarını çözüyor.

Önceki İçerikCardano (ADA Coin) Kripto Parası Nedir?
Sonraki İçerikMT Gox Borsası Kurbanları 140.000 Bitcoini Geri Almayı Planlıyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz