Youtube ve Amazon’dan kontrolü geri almanın zamanı geldi. LBRY Credits yeni bir blokzincir çözümüdür. İçerik üreticilere LBC kripto parası karşılığında ödeme yapan bir içerik platformudur.

Windows, Linux, Android ve ios uygulamalarını kolaylıkla indirebileceğiniz aynı zamanda tarayıcıdan da bağlanabileceğiniz bu platform yurt dışında oldukça kullanılır hale gelmiştir. İlk yayıncıları ve izleyicileri kripto para sektöründe olsa da şu anda içerik üreticileri her konuda içerik üretmeye başlamışlardır.

Youtube platformuna nazaran izlenme ücretleri oldukça yüksektir. Bir dizi etkileşim karşılığında kolayca para kazanabileceğiniz bu platform uzun zamandır varlığını sürdürmektedir.

Açık kodlu bu projede insanları ürün yerine koymaktansa bir kullanıcı olarak bakan platform oldukça iyi izlenme oranlarına sahip olacağı, kripto para piyasası tarafından tahmin edilmektedir. Çünkü kolaylıkla kazanabileceğiniz kripto paraları platformdan çekip harcamanız çok kolay ve emeğinizin karşılığını aldığınızı hissedebiliyorsunuz.

Üstelik youtube kanalınızı bu platforma entegre etmek mümkün. Youtube kanal bilgilerinizi gönderdiğiniz zaman LBRY Credits sizin yerinize youtube içeriklerinizi kendi platformuna kopyalar. Kullanıcılarınız ve sizin takip edenler kolaylıkla sizi buradan da izleyebilir.

Görüntülenme ve etkileşim hızınıza bağlı olarak bir çok ödül kazanabilirsiniz. Orijinal içerik üretiyorsanız ve üstelik bunu yasal içeriklerle yapıyorsanız bu platform tam size göre.

Sadece izlenmekle kalmayıp twitch benzeri ödüllendirme sistemi de bu platformda bulunmaktadır. Twitch de olduğu gibi bağış sistemi burada bulunmaktadır. İnsanlar videolarınızı yararlı görürse sizi izleyerek, beğeni atarık ve bağış atarak size katkıda bulunabilir.


Önceki İçerikBitcoin Vault (BTCV) Nedir? Ponzi!
Sonraki İçerikAragon Court (ANJ) Nedir? Merkezsiz Mahkeme Uygulaması

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz