Kripto Kediler sevimli yaratıklar etrafında toplanmış bir NFT oyunudur. Her kripto kedi türünün tek örneğidir ve size aittirler. Kopyalanamaz, alınamaz ve yok edilemez özellikleri vardır.

Kripto kedilerde istediğiniz renkte ve şekilde kedi üretebilir ve sahiplenebilirsiniz. En sevdiğiniz kedileri oluşturmak ve sahiplenmek için kripto kediler platformunu kullanabilirsiniz. İhtiyacınız olan şey sadece bir merkezsiz ethereum cüzdanı.

Kripto Kediler Nasıl Yetiştirilir?

Kripto kedileri nasıl yetiştireceğinize dair kılavuz ise kendi sitelerinde yer almaktadır. 1 erkek ve 1 dişi olmak üzere kedilerini seçiyorsunuz. Daha sonra, hamile kalacak kediyi ve erkek kediyi seçtikten sonra doğum ücreti ve ethereum ağında işlem yaptığınız için, işlem ücreti ödüyorsunuz ve kedilerinizi yalnız bırakıyorsunuz.

Bu kediler belirli bi süreçten sonra size yumurta veriyor. Yumurta bekleme süreleri ise ne kadar çok yavru kediye sahipseniz o kadar uzun oluyor. Yumurtanızı açtıktan sonra kedinin özelliklerini size belirtiyor.

Kripto Kedilerin Değeri Nasıl Anlaşılır?

Kripto kediler bir çok kategoriye ayrılmışlardır. Kediler içerisinde katmanlar oluşturulmuştur. Aynı zamanda fantezi kediler, özel kediler , özel sayı olarak kategorize edilen kedilerin bir çok değişik özellikleri mevcuttur. Değerleri ise onu en çok beğenen kişi sayısı ile doğru orantılıdır. Genellikle en çok beğenilen kediler yeni özelliklere sahip olan kedilerdir. Göz rengi, ten rengi, ağız şekli, kuyruğunun rengi gibi özellikler bu koleksiyonların değerini belirlemektedir.

Şu anda koleksiyoncular tarafından beğenilen koleksiyonlar ise ödüller kazanmaktadır. Koleksiyonunuz büyüdükçe bu ödülleri kazanma olasılığınız artmaktadır.

Kripto Kediler oldukça revaçta olan bir projeydi. Şimdilik günlük kripto kedi alım satımları günlük 30 – 40 ETH hacimli olsa da tüm zamanlarda alınıp satılan kedilerin toplam değeri 64.000 ETH’dir. Koleksiyoncuların hala biriktirmeye devam ettiği kripto kedilerden hala üretilmektedir. Her gün yeni bir kripto kedi doğmaktadır. Bu kripto kediler ise nadirlik özelliklerine göre alıcılarını bulmaktadır.CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz