ascendex btmx kripto hayat nedir

AscendEX (Bitmax ve BTMAX) Coin, kripto para borsasıdır. BTMAX kripto paraları ile çeşitli indirimler ve ayrıcalıklar sunan Ascendex, spot ticaret, vadeli işlemler ve marj ticareti hizmetlerini sunmaktadır.

2018’den beri Bitmax adıyla faaliyet gösteren ve BTMX token ile kullanıcılarına çeşitli ayrıcalıklar tanıyan bu kripto para borsası oldukça hızlı, güvenilir ve alım satım ücretleri yönünden ucuz bir kripto borsasıdır.

Nakit işlemler ile kaldıraçsız bir şekilde kripto para borsasında işlem yapabileceğiniz gibi aynı zamanda kaldıraçlı ve vadeli işlemler de yapabilmeniz mümkündür.

Bir çok kripto para birimini destekleyen vadeli işlemler opsiyonu henüz yeni olmasına rağmen oldukça rağbet görmüştür. Kullanıcıların kolaylıkla tek bir ara yüzden işlem yapabileceği bu platform hızlı olması ile de dikkat çekmektedir.

Marj ticareti ise 2021 yılında kripto piyasasında neredeyse tavan yaptı. Kullanıcıların kolaylıkla girip işlem yapabileceği marj ticareti seçenekleri ise oldukça geniş bir portföye sahip. Neredeyse büyük 50 kripto parayı destekleyen bu platform yeni ticaret çiftlerini de marj ticaretine eklemeyi planlamaktadır.

BTMX kripto paraları tutan kullanıcılar aynı zamanda yaptığı işlemlerden ayrıca bir indirim alır. Dolayısı ile kripto para platformunda işlem yapan kullanıcıların BTMX kripto paralarını tutup yaptığı işlemlerden indirim sağlaması lehine olacaktır.

BTMX kripto paraları aynı zamanda stake edilebilir durumdadır. Bu kripto paraları stake ederek getirilerinizi üst düzeye çıkarabilir ve fayda sağlayabilirsiniz.

AscendEX (BTMX ve Bitmax) Coin Yorum ve Analizi

AscendEX kullanıcılarına yarar sağlayan BTMX kripto paraları ile kripto para piyasasında fark yaratmıştır. Bu kripto para borsasına bu link ile üye olursanız %10 komisyon indirimi kazanacağınızı belirtip, analizimize geçmek istiyoruz.

AscendEX borsası uzun zamandır faaliyet gösteren hızlı bir kripto borsasıdır. Diğer kripto para borsalarının aksine kritik zamanlarda çökmeyen, donmayan ve kasmayan bir kripto borsasıdır. Dolayısı ile bu özellikleri diğer kripto borsalarından olumlu yönde ayrılmaktadır.

AscendEX’in sahip olduğu BTMX Token’ları ise yeni projeleri katılma ve komisyon indirimi gibi faydalar sağlar. BTMX borsasında çıkacak olan kripto para birimlerini tuttuğunuz BTMX kripto parası ile doğru orantılı bir şekilde alabilirsiniz. Dolayısı ile BTMX aynı zamanda yeni projelere yatırım yapabilme fırsatı sağlar. Kullanıcılarına en yeni ve potansiyelli kriptoları seçerek intizamlı bir şekilde satışını yapan bu kripto para borsası, kendisi kazanırken yatırımcılarına da kazandırmaktadır.

Önceki İçerikAnkr (ANKR), Curve DAO Token (CRV) ve Storj (STORJ) Coinbase’de Listeleniyor
Sonraki İçerikEPS (Ellipsis) Coin Nedir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz