bakery Swap Kripto Hayat

Bakery Swap (BAKE Coin), Binance ağında oluşturulmuş merkezsiz borsadır. Bake borsası, Bake kripto paraları yönetilmektedir. Bake sahiplerine platformdaki kripto paralardan kazanma ve Bake kazanma imkanı sunmaktadır.

Bakery Swap düşük işlem ücretleri ile işlem yapabilmenizi sağlamaktadır. Likidite sağlayıcılar tarafından verilen kripto para fonları üzerinde kolayca işlem yapabileceğiniz bu platformda bir çok kripto paraları bulabilmeniz mümkündür.

Bakery Swap üzerinde likidite sağlayıcılarına ödenen komisyon oranı ise %0.25’dir. Bakery kripto paraları sahiplerine ise toplam işlem ücretinin %0.05’i gitmektedir. Merkezsiz borsa bu sistem ile Sushi kripto parasının komisyon modelini benimsemiştir.

BakerySwap (Bake Kripto) Özellikleri

BakerySwap kullanıcılarına bir çok özellik sunmaktadır. Bunları Bake kriptolarını tutarak veya merkezsiz borsada çeşitli stake yöntemleri ile elde etmeniz mümkündür.

Bake Kazanma

Bake Earning sekmesinden ulaşabileceğiniz bu platformda çeşitli programlara katılıp, Bake, NFT yada diğer kripto paralardan kazanabilmeniz mümkündür.

Bu programlar Bake sahipleri tarafından belirlenip çeşitli periyotlar ile Bake ile ödüllendirilmektedir. Bu sistemde sadece yapmanız gereken şey ise platformda belirlenen kripto paralardan veya bake kripto paralarından kitlemektir.

Bakery Swap NFT Pazarı

Bakery Swap’ta Nft pazarı oluşturulmuştur. Bu nft pazarında istediğiniz nft’yi alabilmeniz satabilmeniz mümkündür. Çeşitli artistlerin ürünler ürettiği ve BSC ağında çeşitli sanatçıların kabul edildiği bu platformda NFT’ler kullanıcıların verdiği değerlere göre işlem görmektedir.

Bakery Swap Launchpad Nedir?

Bakery Swap potansiyelli kripto paraları seçip, borsalarında Launchpad adını verdikleri programla satmaktadır. Kullanıcılar Launchpad’de açılan kripto paralara yatırım yapabilir ve kar sağlayabilirler.

Launchpad’de ara ara kripto paralar listelenir ve kripto para satışı olur. Bu satışta potansiyelli kripto paralara ulaşmanız ve yatırım yapabilmeniz mümkündür.

Launchpad’de şu ana kadar çıkarılan kriptolar ise şu şekildedir; Blink, Hyfi, Gamyfi, Bakery Soccer Ball, CrudeOil, Spartan, Defi100, Shield protokol, Battle Pets.

Bake Coin Yorum & Analiz

Bakery Swap ekosistemi büyüdükçe Bake kripto paraları da kendilerine değer katmaktadır. 2021 Mayıs ayı itibariyle aklaşık olarak 1 milyar dolar market değerine sahip olan kripto para, yaklaşık olarak 500 milyon dolarlık kripto paraya sahip merkezsiz borsadır. Kullanıcıların güvenerek hem bake kripto parasına hem de platforma para yatırması, güvene işaret etmektedir.

Binance Smart Chain’in gittikçe benimsenmesi üzerine Binance ağındaki DEX’lerin de fiyatsal anlamda yükselişi gerçekleşiyor. Çeşitli yeniliklerin gelmesi ile Bakery Swap kullanıcıların gözdesi haline gelmeye devam ediyor. Pancake Swap, Burger Swap gibi DEX’lerin yanında oldukça az market değerine sahip olan bu kripto para borsasının ileride likidite bağlamında bu DEX’leri yakalaması halinde fiyatını da yukarı taşıyacağı beklenmektedir.

Son dakika gelişmelerden ve potansiyelli kripto paralardan haberdar olmak için Twitter ve Instagram‘dan takip etmeyi unutmayın.

Önceki İçerikBurger Swap (BURGER Coin) Nedir?
Sonraki İçerikEthereum Classic (ETC) Nedir? – ETC Coin İncelemesi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz