Bancor (BNT coin) kripto parası, Bancor merkezsiz kripto para borsasını temsil etmektedir. Bancor ağının yönetişim kripto parası olan BNT token, kararların alınmasına ve kar paylaşımına katılmanın kapısını açmaktadır. Merkezi olmayan bu ağ bir çok kripto para birimini desteklemektedir.

Bancor kripto parasına yani BNT Token’a sahip kullanıcılar platformun geleceğinde de söz sahibidir. Ekosisteme eklenecek olan projeleri seçme, likidite madenciliği ödüllerini yönlendirme, gelirden pay alma gibi çeşitli işlevleri bulunan bu kripto paraya, yine Bancor exchange’den erişebilmek ve alıp satabilmek mümkündür.

Bancor merkezsiz cüzdanınızda bulunan kripto paralar güvenle saklanır ve etkileşime girebilmenizi sağlar.

Bancor Network (BNT Token) Likidite Madenciliği Nedir?

Likidite madenciliği kavramı 2020 yılında hayatımıza girmiştir. Kullanıcıların kripto paralarını kilitleyerek para kazandığı bu sisteme Bancor’da dahil olmuştur. Çeşitli işlem çiftlerine likidite sağlayarak para kazanabileceğiniz bu platform aynı zaman Bancor kripto paralarını da size kazandırmaktadır.

Bancor likidite madenciliği yine kripto para sahipleri tarafından yönetilmektedir. Bu yolla Bancor Token kazanmak isteyen kullanıcılar, yönetimin desteklediği işlem çiftlerine platformdan bakabilir ve kripto para kazanmaya başlayabilirler.

Bancor Network (BNT) Coin Analiz ve Yorumu

Bancor network merkezi olmayan ve uzun zamandır faaliyet gösteren bir kripto para borsasıdır. Kuşkusuz sahip olduğu müşteri hacmi ve güvenliği kripto para değerini etkilemektedir.

2020 yılında yönetişim modelini benimseyip, kusama gibi ortakla bu yola çıkmaları onları kripto para borsalarında bir adım öne çıkardı. Yönetimin merkezi olmayan yapıya kavuşturulması ise insanlara BNT kripto parasına aidiyet duygusu kattı.

Bancor (BNT) Fiyatı, bu gelişmelerle beraber yükselişe geçti. Bancor’un merkezsiz yapıya kavuşturulduğu sıralarda fiyatı yaklaşık olarak 0.5 dolardı. Fakat geldiğimiz noktada Bancor 2021 yılında ortalama 4 – 4.5 dolar civarlarında fiyatlanmaya başlandı.

Bancor üzerinde kilitlenen kripto para miktarı ise (TVL) yaklaşık 700 milyon dolara ulaşarak, yatırımcılarına güven verdi. Kullanıcılar hem kripto para çiftlerinden para kazanırken hem de likidite madenciliği ödülleri kazanırken, merkezsiz finansın yükselişi de fiyat üzerinde farklı olumlu varyasyonlar yarattı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz