Harvest platformu insanların hem zamandan hem de işlem ücretlerinden tasarruf sağlamalarına yarayan açık kodlu sözleşmedir. Harvest platformu sizin için en karlı havuzları bulup sizin yerinize para yatırarak piyasadaki en yüksek ve en güvenilir faiz oranlarından yararlanmanız için çalışır.

HARVEST token likidite madenciliği yaparak kazanılabilir. Toplamda 690.420 HARVEST tokeni likidite madenciliği yoluyla sahiplerine dağıtılacaktır. HARVEST token sahipleri ileride bu da platformun sahipleri olacaklardır.

Harvest, kullanıcılar için getiri sağlayan en son projelerde likidite geliri sağlamanın uygun bir yolunu arayanlar için yaratıldı. Tokenlerinizi (DAI, USDC, WBTC ve diğer desteklenen varlıklar) Harvest.Finance’e yatırdığınızda, bunlar yüksek verimli tarım fırsatlarında çalıştırılır ve orantılı bir pay kazanan bir fAsset (fDAI, fUSDC, fWBTC) alırsınız.

– Harvest, Merkezsiz Finans projelerini (DeFi’yi) 7 gün 24 saat izlemek, düzenli olarak gelirleri hasat yapmak için gaz masraflarını ödemek ve fonları fırsatlar arasında taşımak vb. İstemeyen insanlar için giriş engelini azaltır.

Harvest, yıllık getiri (APY) takibi, strateji geliştirme ve denetim, gaz maliyetleri ve düzenli getiri sağlamak için bileşik hasat getirisi sağlamaktadır.

HARVEST TOKEN NEDİR?

HARVEST token sahipleri, kripto para faiz getirisi (mahsul yetiştiriciliği) gelirinden pay alabilir, Uniswap’ta likidite sağlamak için teşvikler alabilir, ve  HARVEST kooperatifinin yönünü belirlemeye yardımcı olmak için oy kullanın. açık kaynak Harvest akıllı sözleşmeleri , mevcut sözleşmelerin çatalları değildir ve kapsamlı test kapsamı ve güvenlik göz önünde bulundurularak sıfırdan tasarlanmıştır. Haechi Labs ve Peckshield tarafından güvenlik denetimleri tamamlandı ve ek denetimler devam etmektedir.

Harvest finance (HARVEST) istatistikleri

– Harvest finans üzerinde kilitlenen miktar şuan itibariyle 800 milyon doları aşmaktadır. –  Harvest üzerinde likidite çiftçiliği yaparak çeşitli havuzlardan yıllık %90 getiri elde etmeniz mümkündür.  Piyasa henüz yeni olduğu için bu getiriler zamanla düşme eğilimi gösterebilir.

Harvest finans kripto paraya yabancı olan yeni yatırımcılar için bir çözüm kapısı olarak görünüyor. İnsanların kolaylıkla kripto paralarını yönetmesini sağlayacak bu sistem henüz yeni olsa da ileride adından söz ettireceğe benziyor.

Son dakika haberlerden anında haberdar olmak için Twitter‘dan takip edebilir ve Telegram‘da kripto paralara dair sohbetimize katılabilirsiniz!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz