idex token nedir

Idex coin, Idex merkezsiz borsasında güvenliği sağlamak ve gelirden pay almak amaçlı kullanılan kripto para birimidir. Idex borsası ise Ethereum ağında kurulan ve üyelik gerektiren çoklu işlemlere ve grafik yardımlı yüksek işlem hacimli borsadır.

Idex borsası kripto faaliyetlerine, Ethereum var olduktan sonra başlamıştır. Ethereum ağı üzerine kurulan ve çeşitli geliştirmeler ile sürekli gelişen yapı içerisinde olan bu borsa daha önce hiç hacklenmemiştir. Idex v2 sürümünden sonra, Idex v3 sürümünü açıklayan ve pek çok yenilik getiren bu borsayı yakından tanıyalım.

Idex Token ve Idex Merkezsiz Borsası Özellikleri ve Geleceği

Idex v3 aşamasını çok yakında açıklayacaktır. Geliştirmelerin sonuna gelen ve bir çok özelliğin kapısını aralayan bu borsa, ucuz işlem ücretleriyle de bir adım öne çıkmayı planlamaktadır.

Merkezsiz olan bu borsaya kayıt mail yoluyla olmaktadır. Cüzdan harici uygulamalar ile bağlanabileceğiniz bu platform, güvenlik açısından mail ile girişi etkinleştirmiştir.

Idex Staking ile Para Kazanma

Idex, node adı verilen sistemler ile belirli miktarda Idex tutarak, bu borsada yapılan işlemlerden pay almaya olanak tanır. Önceden 10.000 IDEX ile başlatılan bu sistemler, 2022 yılının başlarında düşürülmüş ve 10.000 IDEX olarak belirlenmiştir.

IDEX Analiz ve Yorumu

IDEX kripto sektöründe oldukça eskidir. Yıllardır geliştirilmesine devam edilen teknoloji, Kripto Hayat’a da damgasını vurmuştur. Kullanıcılara Idex platformuna katılmaya ve hizmet ettirmeye teşvik eden takım, çeşitli ödüller de sunmaktadır.

Yüksek performanslı ve bir çok işleme izin veren yapısı ile paranızı başka birine etmeden, aracısız ve merkezsiz bir şekilde bu platformda işlem yapabilirsiniz.

Piyasa fiyatının çok yüksek olmadığı zamanlarda node çalıştırılarak kazanılan kripto paralar, piyasadaki bir çok gelirin üstüne çıkmayı başarmıştır.

Son dakika gelişmelerden ve potansiyelli kripto paralardan haberdar olmak için Instagram ve Twitter‘dan takip etmeyi unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz