Nano kripto parası, modern dünya için dijital para misyonu ile yola çıkmıştır. Nano wallet (cüzdan) ile işlem ücretleri olmadan gönderebileceğiniz ve kabul edebileceğiniz kullanışlı bir dijital kripto paradır.

Nano ağı ödemelerde hız ve güvenliği bir araya getiren, kullanımı geniş ve yaygın bir kripto para olma özelliği ile karşımıza çıkmaktadır. Bitcoin gibi kripto paraların aksine madencilik konusunda çevre dostudur.

Günlük hayatta kullanılmak için geliştirilen bir çok kripto paranın yetersiz olduğu görülmektedir. Bitcoin, Ethereum gibi kripto paraların saniyede desteklediği işlem sayısı ve sahip oldukları algoritmadan dolayı blokzincirleri sıkışıktır. Bu yüzden günlük ödemelere uygun olmadığı gözükmektedir. NANO ise 0 işlem ücreti ile dijital para olarak kullanılmaya hazırdır.

Bitcoin’in sorunlarını görerek geliştirme yapan nano ekibi başarılı olmuşa benziyor. Gerek algoritma olarak değişikliğe giden, gerekse modern dünyanın ihtiyaçlarını gözeten bu dijital para ödemeler haricinde para saklama için de oldukça güvenilir bir blok zincir ağı sunuyor.

Kripto Para Birimi Nano Nasıl Alınır ve Saklanır?

Nano, merkezi borsalardan kolaylıkla temin edilebilmektedir. Şu anda Binance, Digifinex, Okex, Kucoin, Kraken gibi büyük borsalardan temin edebileceğiniz bu kripto para bir çok kripto para borsasında listelenmiştir.

Sahip olmanız gereken para birimleri ise, BTC, USD, ETH, EUR, KRW gibi ulusal yaygın kripto paralardır. Bu kripto paralara sahip olduktan sonra kolaylıkla NANO sahibi olabilir ve sizde ödeme kolaylıklarının yanı sıra bu kripto paranın yükselişinden yararlanabilirsiniz.

NANO kripto parasını aldıktan sonra nano cüzdanlarınızda bu kripto paraları saklayabilirsiniz. Nano ağının hızlı ve güvenli ödeme sisteminden yararlanmakla kalmaz aynı zamanda aracı riskini de üzerinden atmış olursunuz.

NANO Kripto Para Yorum ve Analizi:

Nano 2014 den beri kripto para piyasasında var olan ve kaynak kodlarını githubta yayınlamaktadır. Uzun süredir geliştirilmeye ve diğer kripto paralar ile entegrasyonunu sürdürmektedir. Benimsenme tarafında bir çok kripto para gibi sorunlar yaşasa da dijitalleşen dünyada dijital para birimi olarak kullanılmaya aday kripto paralardandır.

NANO kripto para arzı 133,248,290’dür. Tarihsel olarak Nano fiyatı en yüksek 2018’de 34 doları görmüştür.

Önceki İçerikABD Seçimler Yüzünden Karıştı! Bitcoin Tarihi Rekorunu Tazeledi! 36.500 Dolar!
Sonraki İçerikSolana (SOL) Coin Nedir? – Kripto Analiz ve Yorumu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz