serum SRM merkezsiz borsa

Serum merkezsiz borsası, SRM kripto paraları ile yönetilmektedir. Solana ekosisteminin bir parçası olan bu borsa oldukça hızlı ve güvenlidir.

Merkezsiz finans gittikçe popülerleşmeye devam ederken merkezi olmayan borsalar da gerek fiyat yönünden gerekse kullanım ve tercih edilme açılmasından bir adım öne çıkmaya başlıyor.

Merkezi borsaların ara yüzüne sahip ve merkezi olmayan kripto borsalarının teknolojisine sahip olan bu borsa, borç alma – borç verme, marj ticareti ve otomatik emir sipariş defterine sahiptir.

Serum (SRM Token) Özellikleri ve Geleceği

Serum token Solana ekosistemi üzerine inşa edildi. SRM token bu ekosistemin temel yapı taşı haline getirildi. SRM token sahipleri %60 a varan indirimlerden yararlanır ve stake ederek platform ücretlerinden ödül almaya hak kazanır.

Serum merkezsiz borsasında yapılan işlemlerin aracı komisyonlarının %80’i yine SRM kripto paralarına sahip olan kullanıcılara geri döner. Serum ekosistemi bu ücretleri yakmayı tercih etmiş ve ekosisteme katkı sağlamıştır. Ücretlerin geri kalanı yani %20’si ise Serum (SRM Token) kilitleyen (Stake eden) kullanıcılara dağıtılmaktadır.

Serum ekosistemi geliri kripto sahiplerine dağıtmayı başarmış ve sürekli gelir elde edebilmenin yolunu böylelikle açmıştır.

Serum (SRM Token) Yorum ve Analizi

Serum (SRM Token), Solana ekosistemi üzerinde en çok tercih edilen merkezsiz borsa olma özelliğini taşıyor. Solana ekosistemi zincirinin güvenliğini taşıyan ve kullanıcılara hızlı alım satım deneyimi sunuyor.

Bir çok merkezi borsa ve kripto yatırımcısı tarafından desteklenen bu borsanın gelişim sürecinde bir çok fikir ortaya atılmıştır. Merkezsiz finansın getirdiği tüm özellikleri bünyesinde barındırmak için çalışan ekip, yol haritasına uyumlu bir şekilde ilerlemeye özen göstermektedir.

Solana ekosistemi genişledikce Serum merkezsiz borsasındaki projelerin sayıları artacak dolayısı ile artan ilgiyle daha fazla ücret kazanacaklardır. Uzun vadeli planlarının gerçekleşmesi ve kar paylarının artması ile birlikte yıllık elde edebileceğiniz pasif gelir de artabilir.

Son dakika gelişmelerden ve potansiyelli kripto paralardan haberdar olmak için Instagram ve Twitter‘dan takip etmeyi unutmayın!

Önceki İçerikDYdX Coin ve DyDx Merkezsiz Borsası Nedir?
Sonraki İçerikRaydium (RAY Coin) Nedir?

14 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz