swarm bzz coin kripto hayat

Swarm (BZZ Coin), bağımsız bir dijital toplum için merkezi olmayan bir depolama ve iletişim sistemidir. Swarm (BZZ Coin), merkezsiz depolama ve iletişim hizmeti vermek için Ethereum ağında oluşturulmuştur. Platformda BZZ kripto paraları ödemeler için kullanılır.

Swarm kısa vadeli olarak depolama ve iletişime odaklansa da ilerleyen süreçte internetin işletim sistemi olmayı amaçlamaktadır. Verileri ölçeklenebilir bir şekilde tasarlayan Swarm, BZZ kripto paraları ile bu ekosistemi destekleyerek kendi kendini finanse eden bir ekosistem oluşturmuştur.

Swarm (BZZ Coin) Ekosistemi Özellikleri

Swarm platformu Swarm şehir platformu oluşturmuştur. Merkezi olmayan pazar yerlerini destekleyen bu platform, Swarm’ın gelecekte vaad ettiği ve çözüm olarak önümüze getirmek istediği çözümdür.

Dijital kimliklere yönelen Swarm, ilerleyen süreçte dijital kimliklerin hayatımızda daha fazla yer alacağına inanmaktadır.

Etherna için hibe sağlayan Swarm, ilerleyen süreçte ürettikleri çözümleri ekosisteme katmayı planlamaktadır.

Bee’yi kuran ekip aynı zamanda bu platforma katkıda bulunmaları için bu 2 uygulamayı birbirine entegre etmiştir.

Swarm (BZZ Coin) Yorum ve Analizi

Swarm platformda çeşitli işlevler için BZZ kripto paralarını kullanacağını açıklasa da bu işlevlerin henüz ne olacağı belli değildir. Coinlist üzerinden satışı yapılacak olan bu kripto paraların toplam tedariği ise henüz belirli değildir.

Swarm’ın vaad ettikleri güzel bir çözüm olsa da henüz çalışan bir uygulaması bulunmamaktadır. İlerleyen süreçte entegre edilen uygulamaların birbirleri ile çalışmaları takip edilecektir. Aynı zamanda BZZ kripto paralarının ekosistemde tam olarak nasıl bir rol alacağı ise henüz belirlenmemiştir.

Fakat gBZZ adını verdikleri kripto paraları nasıl kazanacağınızı ve ekosisteme nasıl bir katkıda bulunacağınızı kendi websitelerinde açıklamışlardır.

Hali hazırda şuanda sadece Bee adını verdikleri uygulama entegre edilmiştir. İlerleyen süreçte diğer uygulamaları geliştirip geliştirmeyeceği ve entegre edip etmeyecekleri Swarm’ın geleceğini bizlere daha net bir şekilde gösterecektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz