Dijital koleksiyon pazarı 2020’yi rekor büyüme oranları ile kapattı. 2019’da 200 milyon dolar olan piyasa, 2020’de tahmini olarak 350 milyon dolara ulaştı. Neredeyse %100 e büyüme kaydeden NFT pazarı, kripto para piyasasında adından bahsettirmeye devam ediyor.

Blokzincirin alt yapısını oluşturan uygulamaların geliştirilmesi ile beraber yayıncıların ve sanatçıların yaratıcı eserler ile koleksiyoncuların radarına girmek çok kolay olmuştur. Dijital sanat eserleri, filmler, videolar, resimler NFT pazarının milyar dolarlara ulaşabileceğini ve ilerleyen süreçte insanları bu güvenli yapıları kolayca tercih edebileceğini gösterecektir.

Elrond ağı Terra Virtua ile işbirliğini açıklayarak NFT pazarında bir ortak daha edinmiştir. Elrond’un birlikte çalışabilirliğini kullanarak daha çok kitleye ulaşacak NFT pazarı bir çok kitleye ulaşabilmeyi başaracaktır.

“Küresel olarak kullanılabilir hale geldiklerinde ve anında devredilebilir olduklarında değeri hemen artan önemli varlık sınıfları var. Her şeyin simgeleştirilmesi, eğlence sektörünün zaten lider olduğu bir mega trend olacak. 

Elrond CEO’su Beniamin Mincu, Terra Virtua ile güçlerimizi birleştirmekten ve NFT alanını önemli ölçüde genişletmekten mutluluk duyuyoruz ” dedi .

Terra Virtua, insanların değiştirilemez varlıklara sahip olmalarına, kullanmalarına, satın almalarına ve satmalarına olanak tanıyan dijital bir koleksiyon ekosistemidir. Şirket, Paramount Pictures, Legendary Entertainment, Unreal ve Unity ile halihazırda ortaklıklar kurduğu eğlence endüstrisine stratejik bir odağa sahiptir .

İşbirliği önemlidir çünkü Elrond’un son derece dinamik NFT alanına katkılarını arttırır ve eGold sahiplerinin koleksiyon parçalarıyla doğrudan etkileşim kurması için yeni fırsatlar yaratmaktadır.

lrond hakkında

Elrond, veri hacmi ve yürütme hızında 1000 kat kümülatif iyileştirme sağlamak için sıfırdan tasarlanan internet ölçekli bir blok zinciridir. Bunu başarmak için Elrond, iki önemli yenilik sunar: yeni bir Uyarlanabilir Durum Paylaşma mekanizması ve hızlı, verimli ve güvenli bir fikir birliği mekanizmasıyla doğrusal ölçeklenebilirliği sağlayan Güvenli Teminat Kanıtı (PoS) algoritması. Böylelikle Elrond, 6 saniyelik gecikme süresi ve ihmal edilebilir maliyetle saniyede 15.000’e kadar işlemi (TPS) işleyebilir ve izinsiz, sınırsız, küresel olarak erişilebilir bir internet ekonomisinin omurgası olmaya çalışabilir.

Terra Virtua hakkında

Terra Virtua, eğlence odaklı bir koleksiyon platformudur. Blockchain teknolojisini kullanarak, dijital varlıkların toplayıcılarının sanal ürünlerini Artırılmış Gerçeklik, Sanal Gerçeklik ve PC’lerde 3B olarak görüntülemesine ve etkileşime girmesine izin vererek fayda sağlar. Mobil ve oyun teknolojilerindeki en son gelişmelerden yararlanarak misyonları, hayran tabanlı kullanıcı topluluklarıyla etkileşim kurmak ve bağlantı kurmaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz