Voyager coin, dijital merkezsiz finans (Defi) uygulamasıdır. Voyager token’larınızı kripto para platformunda stake ederek yani kilitleyerek kripto para kazanmanız mümkündür. Gelirlerinin bir kısmını VGX sahiplerine yönelendiren kripto para uygulaması binance, uniswap gibi büyük borsalarda listelenmiştir. Buralardan kolaylıkla alabilir kripto paralarınızı platforma yönlendirerek çeşitli gelirler elde edebilirsiniz.

Ethos cüzdanı yeniden markalaşarak voyager token’i oluşturmuştur. Voyager token, yatırımcılarına bir çok avantaj sağlamaktadır. Bu avantajlar, canlı alım satım ücretlerinde indirim ve Voyager’ın geliştirebileceği gelecekteki ürün ücretleri gibi platformda indirim için kullanılmaktadır. Asıl işlevi ise; token, ağ ücretlerini azaltır, platform ücretlerini toplamaya ve faiz kazanmanıza izin verir. 

Şu anda 100’e yakın kripto parayı destekleyen platform her geçen gün yeni kripto paraları alım-satım platformuna eklemeye devam etmektedir.

Voyager kripto uygulaması, 5.000$ a kadar banka transferlerini desteklemektedir. Aynı zamanda Bitcoin, Ethereum, Basic Attention Token, Litecoin, Dash, USD, USDT gibi kripto dijital paralar ile bu uygulamaya para yatırabilmektedir.

Voyager Token Analiz ve Yorumu:

Voyager token akıllı sipariş yönlendirme sistemi ile gayet başarılı bir merkeziyetsiz uygulama geliştirmeyi başarmıştır. Komisyonsuz ticaret deneyimi sunan bu platform, ücret gelirlerini başka yollardan elde etmeyi tercih etmiştir. Halka açık düzenlenmiş ve lisanslı uygulaması ile güvenli bir şekilde varlıklarınız muhasebeleştirilir.

FDIC tarafından yatırımlarınız 25.000$ a kadar sigortalanır. Bu da yatırımcılara fonları için güven sağlar. Kripto uygulaması ile kolaylıkla yatırımlarınızı yönlendirebilir ve portföy oluşturabilirsiniz.

Voyager uygulaması new york hariç tüm ABD’de kullanılmaktadır.

Toplamda 222,295,208 voyager token piyasaya çıkarılmıştır. Tüm kripto paralar şuanda piyasadadır. Voyager token arzını azaltmaya yönelik çalışmalar ise devam etmektedir. Çeşitli fonksiyonlar ile voyager coinler yakılabilir, böylelikle kripto para fiyatının yükselmesi sağlanabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz