Grayscale artan yatırımcı sayısından dolayı yeni kripto para birimlerine dayalı dijital varlık sunmayı planlıyor. Artan talebi karşılamak amacıyla yapılacak bu hamlenin devamı mutlaka gelecektir.

Grayscale şirketi yatırımcılara dijital varlıklara yatırım yapabilme imkanı sunmaktadır. Grayscale şirketi ile yapılan yatırımlar ise en az 6 ay süreli satılamayacaktır. Dolayısı ile bu alandaki yatırımlar piyasada uzun vadeli yatırımcıları artıracaktır.

Grayscale hali hazırda bir çok kripto para birimini yatırımcılarına sunmaktadır. Bu kripto para birimleri ise şu şekildedir; AAVE (AAVE), Temel Dikkat Simgesi (BAT), Cardano (ADA), Kafes (LİNK), Bileşik (COMP), Cosmos (ATOM), Decentraland (MANA), EOS (EOS ), Filecoin (FIL), Flow (Dapper Labs) (FLOW), Livepeer (LPT), Maker Dao (MKR), Monero (XMR), Numeraire (NMR), Polkadot (DOT), Rezerv Hakları (RSR), Yığınlar (STX ), Sushiswap (SUSHI), Synthetix (SNX), Tezos (XTZ), The Graph (GRT), Uniswap (UNI) ve Yearn Finance (YFI).

Şirketin halihazırda önemli bir değerlendirme ve gözden geçirme sürecinden sonra yatırımcılarına dijital varlık sunduklarını ise belirtmek gerekir. Grayscale muazzam iç kontrollere, düzenleyici hususlara ve yeterince güvenli saklama düzenlemelerine tabidir. Bu durumu insanlara oldukça güven vermektedir.

Grayscale şu anda (Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Ethereum (ETH), Ethereum Classic (ETC), Horizen (ZEN), Litecoin (LTC), Stellar Lumens (XLM) ve Zcash dahil olmak üzere sekiz tek varlık yatırım portföyü sunmaktadır. Firma ayrıca, piyasa değerine göre en iyi kripto para birimlerine riskler sunan bir çeşitlendirilmiş fon (Grayscale Digital Large Cap Fund) sağlamaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz